خانه / اخبار / پیروزی قاطع هیئت اصفهان مقابل پتروشیمی بندر امام در هفته ی پنجم لیگ جوانان و امید
پیروزی قاطع هیئت اصفهان مقابل پتروشیمی بندر امام در هفته ی پنجم لیگ جوانان و امید

پیروزی قاطع هیئت اصفهان مقابل پتروشیمی بندر امام در هفته ی پنجم لیگ جوانان و امید

در آخرین بازی هفته ی پنجم لیگ برتر جوانان و امید کشور تیم هیئت اصفهان موفق شد با درخشش حنطه با نتیجه ی ۵ بر ۱ مقابل اصفهان به برتری برسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان در آخرین بازی از هفته ی پنجم لیگ برتر جوانان و امید تنیس روی میز کشور، امروز سه شنبه ۳۰ مهرماه ۹۲، تیم های هیئت اصفهان و پتروشیمی بندر امام در خانه ی تنیس روی میز اصفهان به مصاف یکدیگر رفتند. در این بازی در حالی که نعیم نوبخت از پتروشیمی بندر امام مهم ترین غایب آن بود درخشش محمدامین حنطه بازیکن شایسته ی کاشانی هیئت اصفهان باعث شد کمترین امیدهای تیم پتروشیمی برای پیروزی به ناامیدی تبدیل شود و هیئت اصفهان با نتیجه ی ۵ بر ۱ مقابل این تیم به برتری برسد. در این مسابقه برخلاف قبل حنطه در بازی دونفره بازی نکرد و در اولین بازی تیم دونفره ی پوده و سهرابی موفق شدند با نتیجه ی ۳ بر ۲ مقابل رویین تن و سلیمانی به برتری برسند. در بازی دوم که مهم ترین و حساس ترین بازی بود حنطه با ارائه ی یک بازی زیبا و حساب شده و با کمک بدشانسی رویین تن، موفق شد این بازیکن خوش فکر و با تکنیک شیرازی را شکست دهد. در این بازی بارها توپ به تور برخورد کرد و کار رویین تن را دشوار کرد و درحالی که به نظر می رسید تور بازی به خوبی تنظیم نشده باشد، داور این بازی هیچ اعتنایی نکرد و به کار خود ادامه داد و این موضوع باعث عصبانیت این بازیکن خوش اخلاق و دریافت کارت زرد از داورد شد. گفتنی است رویین تن تنها بازیکن بدون باخت در لیگ سال گذشته بود و سابقه ی کسب مقام دوم دسته برتر امیدهای کشور و دو دوره حضور در دسته برتر بزرگسالان کشور را در امسال و سال قبل در کارنامه ی خود دارد.

در بازی سوم علیرضا امرا به راحتی مقابل متین فرمانی بازیکن جوان و آینده دار شاهین شهری با نتیجه ی ۳ بر ۰ به برتری رسید. در بازی چهارم و پنجم همان طور که پیش بینی می شد بازی نسبتا ضعیفی از بازیکنان پتروشیمی شاهد بودیم و مهرشاد پوده و عماد سهرابی با نتایج ۳ بر ۰ و ۳ بر ۱ مقابل نیما فرهادی و نیما سلیمانی به برتری رسیدند.

در آخرین بازی علیرضا امرا که در روزهای آینده در اصفهان باید در رقابت های رده بندی دسته سه بزرگسالان کشور شرکت کند برابر حنطه با نتیجه ی ۳ بر ۰ شکست خورد. با وجود این که پیروزی در این بازی برای پتروشیمی فقط حکم کم کردن عمق فاجعه را داشت، درخشش دوباره ی حنطه، انگیزه ی کم و اشتباهات مکرر مانع از نتیجه گیری پتروشیمی شد و درنهایت هیئت اصفهان به لطف درخشش حنطه مقابل قهرمان فصل قبل به پیروزی رسید و با کسب ۲ پیروزی و ۲ شکست یک پله درجدول صعود کرد.

این مسابقه با سرداوری داریوش ضرغام پور و داوری آقایان همت، صالحی و شاه محمدی از داوران بین المللی و ملی کشور برگزار شد.

 

توضیح بیشتر (حاشیه): به دلیل آغاز مسابقات انتخابی و رده بندی دسته ۳ بزرگسالان کشور در اصفهان از فردا، بازیکنان بسیاری از سراسر کشور شاهد این رقابت بودند. یکی از نکاتی که توجه آن ها را به خود جلب کرده بود بی توجهی داور مسابقه به خطای سرویس محرز بازیکنان بود. قابل توجه این داور عزیز، اگر یک داور بین المللی شهامت گرفتن خطا را نداشته باشد با یک داور درجه ۳ یا یک شماره انداز خالی تفاوتی نخواهد داشت. حتی اگر تیم بازیکن خاطی در حال باختن باشد. با تشکر!

 

جدول لیگ به روز شد

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا