خانه / اخبار / پیروزی تیم هیئت تنیس روی میز اصفهان در هفته ی اول لیگ جوانان و امید
پیروزی تیم هیئت تنیس روی میز اصفهان در هفته ی اول لیگ جوانان و امید

پیروزی تیم هیئت تنیس روی میز اصفهان در هفته ی اول لیگ جوانان و امید

پوده و حنطه

در هفته ی اول لیگ برتر تنیس روی میز جوانان و امید کشور تیم هیئت اصفهان موفق شد در یک بازی نزدیک با نتیجه ی ۵ بر ۳ از سد مناطق نفت خیز جنوب عبورکند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان امروز پنجشنبه ۲۱ شهریور ۹۲ تیم هیئت تنیس روی میز استان در هفته ی اول لیگ جوانان و امید میزبان مناطق نفت خیز جنوب بود. در این مسابقه بازیکنانی همچون مهرشاد پوده از اصفهان، محمدامین حنطه از کاشان و عماد سهرابی از تهران در ترکیب تیم هیئت اصفهان حضور داشتند. ابتدا در بازی دونفره سجاد حسینی و حامد باشت باوی موفق شدند مقابل حنطه و سهرابی به پیروزی برسند. سپس با پیروزی های حنطه و پوده در بازی های انفرادی هیئت اصفهان پیشی گرفت و در نهایت موفق شد به پیروزی برسد. نکته ی قابل توجه این مسابقه حضور سجاد حسینی در ترکیب مناطق نفت خیز جنوب بود که در فصل گذشته برای اصفهان در ترکیب تابان نخ حضور داشت و امروز با این که موفق شد از سد سعید نیا در بازی اول خود عبور کند در بازی بعدی خود مقابل مهرشاد پوده نفر اول رنکینگ بزرگسالان استان مغلوب شد و در نهایت پس از پیروزی عماد سهرابی در بازی هشتم تیم اصفهان موفق شد با نتیجه ی ۵ بر ۳ پیروز این میدان شود. با این شروع خوب و پیروزی مقابل یکی از تیم های خوب لیگ که بازیکنان قدرتمندی مثل حامد باشت باوی، سجاد حسینی و شاکر شجیراتی را در اختیار دارد، تیم هیئت اصفهان خود را به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی به رقیبان معرفی کرد. البته جای خالی یک بازیکن قدرتمند دیگر هم تراز با سایر بازیکنان این تیم و لیگ در ترکیب تیم هیئت اصفهان احساس می شود.

شرح:  جدول لیگ به روز شد. این قسمت از منوی اصلی سایت قابل دسترسی است.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا