خانه / اخبار / پیروزی بندرعباس و اصفهان در هفته نخست لیگ برتر جوانان و امید ایران
پیروزی بندرعباس و اصفهان در هفته نخست لیگ برتر جوانان و امید ایران

پیروزی بندرعباس و اصفهان در هفته نخست لیگ برتر جوانان و امید ایران

سروش امیری نیا

رقابت های هفته نخست لیگ برتر جوانان و امید باشگاههای کشور امروز با انجام دو مسابقه در شهرهای بندرعباس و اصفهان آغاز شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان به نقل از اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران ، دهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و امید باشگاههای کشور امروز با انجام دو دیدار در شهرهای بندرعباس و اصفهان آغاز شد و هر دو دیدار با برتری ۵ بر ۳ بسود میزبانان به پایان رسید .

در بندرعباس تیم تازه وارد خلیج پژم که با استخدام پوریا عمرانی ، آرمان حاجی ئی و هادی صبحی یکی از مدعیان محسوب می شود به سختی با حساب ۵ بر ۳  از سد تیم نفت آبادان گذشت . در این دیدار سروش امیری نیا از نفت آبادان بهترین چهره میدان بود و موفق شد دو پیروزی مقابل پوریا عمرانی و آرمان حاجی ئی برای تیمش بدست آورد . دیگر برد تیم آبادان را علی گله داری مقابل پوریا پیمانه به ارمغان آورد . پنج پیروزی تیم خلیج پژم نیز در بازی دونفره عمرانی و صبحی و در بازیهای انفرادی نیز عمرانی ، صبحی ، حاجی ئی و پیمانه هر کدام یک برد برای خلیج پژم کسب کردند .

اما در دیدار دیگر این هفته در خانه پینگ پنگ اصفهان مناطق نفتخیز جنوب به مصاف هیئت اصفهان رفت . در این دیدار محمد امین حنطه و مهرشاد پوده از تیم اصفهان هر کدام دو پیروزی برای تیمشان بدست آوردند و عماد سهرابی نیز پنجمین برد اصفهانی ها را رقم زد تا هیئت اصفهان در اولین گام با نتیجه ۵ بر ۳ به پیروزی دست یابد . سه پیروزی تیم مناطق نفتخیز جنوب نیز در بازی دونفره سجاد حسینی و حامد باشت باوی و در بازی های انفرادی توسط باشت باوی و حسینی بدست آمد .

سومین مسابقه این هفته بین شهرداری بانه و مقاومت تهران بدلیل مشکلات تیم مقاومت به تعویق افتاده است . در هفته نخست پتروشیمی بندرامام قهرمان فصل پیش استراحت دارد .

دهمین دوره لیگ برتر جوانان و امید باشگاههای کشور با حضور ۷ تیم برگزار می شود .

شرح:  جدول لیگ به روز شد. این قسمت از منوی اصلی سایت قابل دسترسی است.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا