خانه / اخبار / پریسا صمدی : اصفهان جزء فعالترین هیئت های پینگ‌پنگ کشور است

پریسا صمدی : اصفهان جزء فعالترین هیئت های پینگ‌پنگ کشور است

به گزارش اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران به نقل از سایت اداره ورزش و جوانان استان اصفهان ، پریسا صمدی ملی‌پوش اصفهانی پینگ‌پنگ کشورمان با بیان این مطلب گفت: ۹۰ درصد از اردوهای تیم ملی بانوان و آقایان در اصفهان برگزار می‌شود و با اردوها و مسابقات زیادی که با مدیریت این هیات در اصفهان برگزار می‌شود،فکر می‌کنم اصفهان جزء فعالترین هیاتهای پینگ‌پنگ کشور نیز محسوب می‌ّشود.

وی پیرامون لیگ برتر و تیمداری فولاد ماهان سپاهان در رشته پینگ‌پنگ گفت : امسال با ورود تیم فولاد ماهان بعد از چندین سال که لیگ برتر پینگ‌پنگ افت زیادی کرده بود، با مدیریت خوب و بستن قرارداد با بازیکنان مطرح کشوری این لیگ با پویایی بیشتری برگزار شده است و با توجه به اینکه فولاد ماهان بسیار دیر به فکر تیمداری در رشته پینگ‌پنگ افتاد،اما بسیار خوب بازیکنان را تحت پوشش قرار داد.

صمدی افزود:امیدوارم با توجه به تغییر و تحولاتی که بعد از ورود این باشگاه در لیگ پینگ‌پنگ به وجود آمد، فولاد ماهان حمایت خود را از ما بیشتر کرده و در سالهای آینده نیز در کنار ما باشند.

وی با اشاره به انتخاب مهدی تکابی به عنوان رئیس هیات اظهار داشت:بعد از مدتی که ثبات مدریتی در هیات از بین رفته بود، با آمدن تکابی و با توجه به توانایی بالای ایشان در زمینه مدیریت وضعیت هیات پینگ پنگ اصفهان تغییر چشم‌گیری کرده است.

ملی پوش اصفهانی پینگ‌پنگ بانوان افزود:مدیریت جدید با توجه به اینکه خودشان از جامعه پینگ‌پنگ هستند، شرایط بازیکنان را به خوبی درک می‌کنند و پینگ‌پنگ استان را با مسابقاتی که در این استان برگزار می‌کنند به شکل مطلوبی مطرح کرده‌اند.

منبع : ttclub.ir با اندکی تغییر

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا