خانه / اخبار / پایان کلاس علوم ورزشی مربیگری درجه ۲و ۳ در اصفهان
پایان کلاس علوم ورزشی مربیگری درجه ۲و ۳ در اصفهان

پایان کلاس علوم ورزشی مربیگری درجه ۲و ۳ در اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان کلاس های علوم ورزشی مربیگری درجه ۲و ۳ در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه با تدریس ابراهیم واقفی مدرس با سواد و تحصیل کرده ی فدراسیون تنیس روی میز و مربی سابق تیم ملی جوانان کشور به میزبانی اصفهان به پایان رسید.

در نهایت صبح روز شنبه از ساعت ۸ تا ۹ صبح آزمون این دوره در سالن تنیس روی میز خانه ی پنگ پنگ اصفهان به صورت تشریحی برگزار شد.

گفتنی است که اکثریت قریب به اتفاق حاضرین در این دوره ها از نحوه ی تدریس جناب آقای واقفی ابراز رضایت داشته و بعضی از حاضرین که سابقه ی حضور در دوره های مشابه را داشتند تفاوت این تدریس ایشان را با تدریس سایرین غیر قابل مقایسه توصیف کرده و از ایشان به خاطر ارائه ی مطالب آموزنده و کارآمد قدردانی کردند. در پایان این دوره پیمان حسنی رئیس کمیته ی مربیان فدراسیون تنیس روی میز و سرمربی پتروشیمی بندر امام با حضور در کلاس با شرکت کنندگان به گفتگو پرداختند که شاید مهم ترین نکته ی سخنان ایشان نداشتن حق مربیگری شرکت کنندگان و الزام گذراندن دوره ی کارآموزی شش ماهه و گرفتن مجوز تدریس از فدراسیون بود که زیاد به مزاج شرکت کنندگان، و خصوصا شرکت کنندگان آموزش و پرورشی و غیر تنیس روی میزی خوش نیامد.

ضمن این که نمره ی آزمون برگزار شده از ۲۰ نمره خواهد بود که کمترین نمره ی قبولی ۱۲ است.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا