خانه / اخبار / پایان مسابقات رده بندی دسته یک امید استان اصفهان

پایان مسابقات رده بندی دسته یک امید استان اصفهان

رقابت های رده بندی دسته یک رده سنی امید استان ظهر امروز جمعه هشتم شهریورماه ۹۲ با قهرمانی مهرشاد پوده از اصفهان با کسب تمامی امتیازات ممکن و پیروزی برابر تمامی حریفان به پایان رسید. محمد امین حنطه هم با یک شکست (۰-۳) مقابل پوده و با کسب ۲۵ امتیاز به مقام دوم رسید. حنطه در بازی مقابل پوده در گیم های اول و سوم ۱۰-۸ و ۹-۵ پیش بود ولی در هردو گیم پوده موفق شد با جبران اختلاف امتیازات گیم و بازی را از آن خود کند. سجاد حسینی که از آمادگی کافی برخوردار نبود و از ناحیه کمر و مچ پا احساس ناراحتی می کرد با شکست مقابل پوده، حنطه و سعیدنیا و ۲۳ امتیاز به مقام سومی بسنده کرد. می توان گفت در این رقابت ها وحید غفرانی، مهدی ارجمند نیا ، محمد امین سعیدنیا و علی شجاعی  فراتر از حد انتظار ظاهر شدند و از پدیده های این رقابت ها بودند. پوده هم نسبت به مسابقات قبلی بهتر و موفق تر ظاهر شد و توانست از سد هر دو رقیب قدرتمند خود عبور کند. رده بندی نهایی به شرح زیر می باشد (به ترتیب رتبه):

۱- مهرشاد پوده از اصفهان – ۲۶ امتیاز

۲- محمدامین حنطه از کاشان – ۲۵ امتیاز

۳- سجاد حسینی از اصفهان – ۲۳ امتیاز

۴- وحید غفرانی از اصفهان – ۲۱ امتیاز

۵- مهدی ارجمندنیا از شاهین شهر – ۲۱ امتیاز

۶- محمدامین سعیدنیا از اصفهان – ۲۱ امتیاز

۷- علی شجاعی از شاهین شهر – ۲۰ امتیاز

۸- هادی مجیدی از درچه

۹- علی ناصری از کاشان

۱۰- دانیال عسگریان از شاهین شهر

۱۱- رسول شریفیان از خمینی شهر

۱۲- متین فرمانی از شاهین شهر

۱۳ – سراج محمدی پور از شاهین شهر

۱۴- شایان عبدی از اصفهان

 

آقایان شایان عبدی، سراج محمدی پورو متین فرمانی (به گفته ی خودشان) به دلیل آسیب دیدگی از ادامه ی مسابقات انصراف دادند که موظف هستند تا کمتر از یک هفته مدارک پزشکی موجه برای ادعای خود را به هیئت استان ارائه نمایند.

ضمنا به دلیل رده سنی مسابقات، مقام های کسب شده در امتیازات رنکینگ بازیکنان تاثیری نخواهد داشت.

 

توضیح بیشتر: باز هم خطاب به بازیکنان باید عرض کنم که داور، مقابل شما نیست. داور به شما کمک میکنه تا بازی با عدالت بیشتری اجرا بشه و اختلافات رو در حد اطلاعات و توان خودش حل کنه و اگه اشتباه کرد به دلیل دشمنی با شما نبوده. بعضی بازیکنان چندین بار یک حرکت ناشایست رو تکرار می کنند و وقتی تذکر داده میشه عذرخواهی می کنند ولی معلوم نیست چرا وقتی کارت می گیرند فورا عکس العمل نشون میدن که چرا کارت دادی من که راکتم گیر کرد من که کار شدیدی نکردم من که… . یا وقتی خطای سرویس ازشون گرفته میشه یا خیلی موارد مشابه. خب عزیزان ترجیح میدید اگه رفتار یا تکنیک اشتباهی دارید همینجا داخل استان اصلاح بشه یا توی مسابقات کشوری در عین ناباوری از شما خطا بگیرند و بعد متوجه بشید به خاطر مسامحه ی داورها و گذشت کردنشون بهتون حتی تذکر هم داده نشده؟ لطفا در این مورد فکر کنید و کمتر به تصمیمات داوران عکس العمل نشون بدید. مثلا در دور آخر مسابقات یکی از بازیکنان در حال حذف شدن در حالی که امتیازی که گرفته بود توسط آقای ایزدی داور محترم به جا داده شد شدیدا به داور اعتراض کرد و با چهره ای حق به جانب می گفت توپ بعد از اتمام رالی وارد محوطه ی بازی شده که بنده دقیقا شاهد بودم تصمیم داور درست بود. نکته ی دوم هم در همین مورده ولی روی صحبت من با سه چهار تا بازیکنه. شما خودتون اگه درحال قضاوت باشید و بازیکن بهتون توهین کنه اصلا بهش حق میدید؟ الفاظی مثل “آبروی هرچی سرداوره رو بردی” و … رو عرض کردم. و بعد معلوم بشه به اندازه ی کافی قانون رو نمیدونستید و اشکال از شما بوده. و حتی اگه حق با شما هم باشه با این روش هیچ وقت به جایی نمی رسید. البته با بعضی های دیگه هم هستم. اجازه ندید دفعه ی بعدی با اسم آوردن جلوی کسانی که توی سالن نبودند هم ضایع بشید. حتی اگه داور یا سرداور اشتباهی کرد با حمله کردن و پرخاشگری هیچ وقت حق رو به شما نخواهند داد. حرف منطقی بزنید جواب منطقی بگیرید. قربون آدم چیزفهم!

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا