خانه / اخبار / پایان مسابقات انتخابی دسته یک بزرگسالان استان اصفهان
پایان مسابقات انتخابی دسته یک بزرگسالان استان اصفهان

پایان مسابقات انتخابی دسته یک بزرگسالان استان اصفهان

با برگزاری رقابت های انتخابی، نفرات راه یافته به دسته یک بزرگسالان استان مشخص شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان مسابقات آزاد انتخابی دسته یک بزرگسالان استان اصفهان صبح امروز (پنجشنبه ۲۵ مهر) به میزبانی سالن تنیس روی میز درچه برگزار شد. در این مسابقات که طبق پیش بینی این سایت با میزبانی نسبتا ضعیف درچه همراه بود و باعث شد بازیکنان بارها به کیفیت میزها، روشنایی سالن، امکانات و چیدمان سالن اعتراض کنند پس از انجام ۷۸ بازی بازیکنان زیر انتخاب شده و به همراه سجاد حسینی که با قرار گرفتن در جایگاه سوم دسته برتر امیدهای کشور انتساب شده بود به دسته یک راه یافتند:

۱- رسول یوسفان از نجف آباد

۲- محمودرضا مقامی از کاشان

۳- محمدرضا حسینی از اصفهان

۴- محمد ابراهیمیان از اصفهان

۵- متین فرمانی از شاهین شهر

۶- محمد سلیمانی از درچه

افراد انتخاب و انتساب شده به همراه شش نفر حاضر در دسته یک (جمعا ۱۳ نفر) از ساعت ۵ به صورت دوره ای به رقابت خواهند پرداخت.

برگزاری این مسابقات برعهده ی کاظم ریوندی داور بین المللی کشور از استان البرز بود.

 

شرح بیشتر: در خلال رقابت های انتخابی حاشیه هایی وجود داشت که اطلاع رسانی آن خالی از لطف نیست.

از همان ابتدای برگزاری تاحدود زیادی مشخص بود که با وجود نور کم سالن و کیفیت پایین میزها نمی توانیم بازی های زیبا و ایده آلی را در سطح اول تنیس روی میز استان شاهد باشیم. ولی وجود این تنوع زیاد هم بد نبود و فرق بازیکنان ماشینی که شب و روز در خانه ی تنیس روی میز اصفهان بازی می کنند با بازیکنان کارکشته تر مثل محمد ابراهیمیان، رسول یوسفان، محمود مقامی و محمدرضا حسینی مشخص شد. شاید موفقیت برخی از افراد انتخاب شده به خاطر کم تجربگی و تنوع پذیری کمتر بازیکنانی باشد که در دورهای قبل با میزبانی خانه ی تنیس روی میز اصفهان به دسته یک راه می یافتند. البته کسی مدافع چنین برگزاری ضعیفی هم نیست. بارها بینندگان شاهد از کوره در رفتن بازیکنان و انجام رفتارهای ناشایست مثل پرتاب کردن پارتیشن پس از باخت بودند و این هم دلیلی بر ظرفیت کم و کنار نیامدن بازیکنان با شکست بود. از حاشیه های دیگر این رقابت ها می توان به بی ظرفیتی بعضی تماشاگران اصفهان و استفاده از الفاظ نامناسب و همچنین بدشانسی کاشانی ها و برخورد اکثر بازیکنان کاشانی با همدیگر اشاره کرد که نهایتا فقط مقامی نفر اول دسته یک کاشان به دسته یک راه یافت. میراحمدی بازیکن نا آشنایی که به نمایندگی از کاشان در این رقابت ها شرکت کرده بود نمایش جالبی داشت و تا یک قدمی انتخاب پیش رفت. محمد سلیمانی از درچه پدیده ی این مسابقات بود که با کمک امتیاز میزبانی و حمایت تماشاچیان هم شهری برای اولین بار موفق شد به دسته یک بزرگسالان راه پیدا کند که البته بعید به نظر می رسد شانسی برای بقا داشته باشد. در میان مسابقات انتخابی افرادی مثل آقای طغرلیان سعی کردند که مسئولین برگزاری را برای انتقال ادامه ی مسابقات به اصفهان متقاعد کنند ولی تا پایان مسابقات انتخابی موفق به انجام این کار نشدند.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا