خانه / اخبار / پایان مسابقات آزاد بانوان در اصفهان / نفرات راه یافته به دسته یک مشخص شدند

پایان مسابقات آزاد بانوان در اصفهان / نفرات راه یافته به دسته یک مشخص شدند

رقابت های آزاد بزرگسالان بانوان کشور امشب با شناخت نفرات راه یافته به دسته یک به پایان رسید .

به گزارش اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران ، مسابقات آزاد بزرگسالان بانوان کشور که از صبح امروز با حضور ۷۸ بازیکن از ۱۶ استان در خانه پینگ پنگ اصفهان آغاز شده بود با راه یابی ۱۰ بازیکن به رقابت های دسته یک انفرادی ایران به پایان رسید.

غزاله ملاطلب و مریم معظمی از البرز ، مریم انصارالحسینی و فروغ احمدی از اصفهان ، زهرا نیاقی ها از قزوین ، حمیده ایرانمنش از کرمان ، صبا صفری از مازندران ، سارا شهسواری از کردستان ، بهاره بابادی وند از خوزستان و نیلوفر میرمهدی از تهران ۱۰ورزشکاری هستند که به مسابقات دسته یک انفرادی بزرگسالان بانوان کشور راه یافتند .

این بازیکنان بهمراه شمین مرادی از تهران ، مینا پورموسوی از البرز ، شیرین قلعه بیگی از تهران ، نسیم رنجبر از آذربایجان شرقی ، فرحناز همتی و آزاده سرافراز از تهران دیگر بازیکنان حاضر در دسته یک هستند که از صبح فردا بصورت دوره ای با هم به رقابت می پردازند .

شنیدنی ها حاکی از این است که احتمال عدم حضور شمین مرادی نیز وجود دارد .

منبع : ttclub.ir

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا