خانه / ویدئو

ویدئو

در این قسمت فیلم بازی های تنیس روی میز قرار داده خواهد شد. سعی می کنیم برای تامین رضایت شما با سرعت های مختلف اینترنت فیلم های آپلود شده حجم متنوعی داشته باشند.

قطعا مثل بقیه ی قسمت های سایت گرمای وجود شما تامین کننده ی انگیزه ی به روز رسانی این قسمت خواهد بود.

 

مالونگ ۱۶ ساله با ولادیمیر سامسانوف


بازی به یاد ماندنی نوشاد عالمیان و وانگ لی کین از چین

 

 

بازی دیدنی و به یاد ماندنی نوشاد عالمیان و آدریان ماتینت از فرانسه که نوشاد موفق شد در خاک فرانسه بهترین بازیکن این کشور رو شکست بده از مسابقات جام جهانی ۲۰۱۳

 

دیدار نیمه نهایی کاپ آسیا ۲۰۱۳ – در این مسابقه نوشاد عالمیان با گرفتن ۲ گیم از یان آن یکی از بهترین بازیکنان تیم ملی چین، همه ی تماشاگران رو به وجد آورد و باز هم خودش رو به پینگ پنگ آسیا معرفی کرد. در پایان این مسابقات نوشاد با شکست مقابل بازیکن چین تایپه به مقام چهارم کاپ آسیا رسید.

برای دریافت (دانلود) ویدئو ها نرم افزار Internet Download Manager 6.17 را نصب کنید. بعد از شروع نمایش هر فیلم لینک دانلود آن کنار فیلم با عبارت “Download With IDM” نمایش داده می شود. بر روی آن کلیک کرده و فیلم را در کامپیوتر خود ذخیره کنید.
لینک دانلود نرم افزار Internet Download Manager

رمز: www.asandownload.com

  

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا