خانه / اخبار / هیئت اصفهان میزبان پتروشیمی بندر امام در هفته ی پنجم لیگ برتر جوانان و امید
هیئت اصفهان میزبان پتروشیمی بندر امام در هفته ی پنجم لیگ برتر جوانان و امید

هیئت اصفهان میزبان پتروشیمی بندر امام در هفته ی پنجم لیگ برتر جوانان و امید

در روز اول از هفته ی پنجم لیگ برتر جوانان و امید کشور خلیج پژم و شهرداری بانه از سد حریفان خود گذشتند. هیئت اصفهان میزبان پتروشیمی بندر امام خواهدبود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان هفته ی پنجم لیگ برتر جوانان و امید کشور امروز (دوشنبه ۲۹ آذر) با انجام دو دیدار پیگیری شد که طی آن شهرداری بانه در یک بازی دیدنی با نتیجه ی ۵ بر ۴ از سد مناطق نفت خیز جنوب گذشت. همچنین خلیج پژم در حالی که نیما عالمیان را در ترکیب خود نداشت موفق شد با نتیجه ی ۵ بر ۱ مقابل تیم مقاومت تهران به برتری برسد و همچنان با یک بازی کمتر از شهرداری بانه در رتبه ی دوم جدول قرار دارد.

در ادامه ی مسابقات این هفته درخانه ی تنیس روی میز اصفهان پتروشیمی بندرامام که بازیکنانی مثل رویین تن، امرا و نوبخت را در ترکیب خود دارد میهمان تیم آماده ی هیئت اصفهان خواهد بود. این بازی از ساعت ۱۶ آغاز خواهدشد. تیم های پتروشیمی و هیئت اصفهان تا این هفته به ترتیب در جایگاه پنجم و ششم جدول رده بندی لیگ برتر جوانان و امید کشور قرار دارند.

گفتنی است تیم نفت آبادان در این هفته استراحت خواهدداشت.

*خبر تصحیح و تکمیل شد

جدول لیگ به روز شد.

متاسفانه طبق معمول چون هیچ جا جز در این سایت (حتی در سایت فدراسیون) اثری از جدول لیگ جوانان و امید نیست بعضی سایت های خبری (مثل همان سایت خود کاردرست پندار جنوبی) به اشتباه رده بندی جدول را اعلام کرده اند و مثلا خلیج پژم را در صدر جدول اعلام کرده اند درحالی که به دلیل این که خلیج پژم استراحت داشته ولی شهرداری بانه نداشته باوجود یک باخته بودن شهرداری بانه، این تیم همچنان در صدر جدول رده بندی رقابت ها قرار دارد. تیم شهرداری بانه در هفته ی پایانی نیم فصل اول استراحت خواهد داشت و جایگاه واقعی تیم ها همان موقع مشخص خواهد شد که هر تیم یک بار با قرعه ی استراحت روبه رو شده باشد.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا