خانه / اخبار / هیئت اصفهان به شرکت کنندگان در لیگ برتر تنیس روی میز پیوست
هیئت اصفهان به شرکت کنندگان در لیگ برتر تنیس روی میز پیوست

هیئت اصفهان به شرکت کنندگان در لیگ برتر تنیس روی میز پیوست

big-thumb-386399141226[1]

تیم هیئت اصفهان به عنوان چهارمین تیم آمادگی خود را برای شرکت در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز اعلام کرد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان به نقل از خبرگزاری مهر ، روز چهارشنبه دومین مهلت ثبت‌نام از تیم‎های متقاضی شرکت در مسابقات لیگ تنیس روی میز به پایان رسید. در پایان این مهلت ۲۰ روزه تیم هیات اصفهان هم آمادگی خود را برای حضور در فصل جدید این مسابقات اعلام کرد.

این در حالی است که پیش از این سه تیم پتروشیمی بندرامام، همدان و پتروشیمی نوری عسلویه برای حضور در مسابقات لیگ تنیس روی میز اعلام آمادگی کرده بودند.

قرار بود بیست و چهارمین دوره این رقابت‌ها از اواخر شهریورماه آغاز شود اما به حد نصاب رسیدن تعداد تیم‌های متقاضی در اولین فرصت تعیین شده برای ثبت‌نام تیم‌ها، باعث تاخیر در برگزاری آن شد. هنوز زمان آغاز این فصل از مسابقات مشخص نشده است.

منبع: ttclub.ir

شرح: ضمن تاکید بر این که این وبسایت هیچ ارتباطی به هیئت تنیس روی میز استان نداشته و ندارد و از تحسین این هیئت و مسئولان سودی نبرده و نخواهد برد جا دارد از زحمات و پیگیری های هیئت بسیار فعال، موفق و ارزنده ی استان خصوصا ریاست محترم آن جناب آقای مهدی تکابی نهایت تشکر را داشته باشیم که در تمامی لیگ های کشور امسال با تلاش ایشان نماینده خواهیم داشت و این باعث افزایش شور و نشاط و یادگیری بازیکنان استان خواهد شد و قطعا طولی نخواهد کشید که با ادامه ی این روند اصفهان در سال های آینده یکی از قطب های اصلی تنیس روی میز کشور باشد. ضمنا لازم به ذکر است که تیم داری در لیگ برتر بزرگسالان کشور علاوه بر هزینه ی ورودیه ی بیشتر قطعا هزینه و ریسک بسیار بزرگ تر و اقدام بسیار ارزشمند تری است و شاید چنین تصمیمی بدون یک پشتیبان مالی بزرگ فشار و مسئولیت سنگینی برای هیئت استان داشته باشد که امیدواریم مثل سایر تجربیات موفق، هیئت استان در این امر هم نهایت توفیق را داشته باشد.

شاید هنوز برای پیش بینی ترکیب تیم بزرگسالان هیئت اصفهان زود باشد ولی طبق گفته ی مهدی تکابی رئیس هیئت تنیس روی میز استان ۴ بازیکن اول رنکینگ استان در این تیم به کار گرفته خواهند شد. بنابراین احتمال حضور مهرشاد پوده، محسن سراییان، یوسف سلیمانی و محمدرضا تائبی پور و پس از آن ها قازی و فیاض به عنوان بازیکنان اصلی یا ذخیره های این تیم بیش از دیگران است. محمدامین حنطه هم که دیرتر از بقیه به جمع این رنکینگ اضافه شده و در آمادگی خوبی قرار دارد با توجه به حضور در دسته دوی بزرگسالان کشور و تیم جوانان و امید استان نیز از محتمل ترین بازیکنان ترکیب اصلی این تیم خواهد بود. ضمن این که احتمال حضور محمد فرقدانی که فصل نسبتا خوبی را در پتروشیمی بندر امام گذراند و خاطره ی بدی از بدحسابی باشگاه زادگاهش یعنی ذوب آهن دارد در این تیم کم خواهد بود. خصوصا این که پتروشیمی اولین تیمی بود که برای لیگ امسال اعلام آمادگی کرد و ورودیه ی لیگ را به سازمان لیگ پرداخت کرد و به نظر نمی رسد تصمیمی برای قطع همکاری با این بازیکن ارزنده داشته باشد. سجاد حسینی هم که در این فصل برای مناطق نفت خیز جنوب در لیگ جوانان و امید بازی می کند و به خاطر مصدومیت مسابقات و امتیازات رنکینگ استانی زیادی را از دست داد به احتمال زیاد شانسی برای حضور در ترکیب این تیم نخواهد داشت. آسیب دیدگی حسینی از مچ پا هنوز هم به طور کامل برطرف نشده است.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا