خانه / اخبار / نماینده ی اصفهان ذر رقابت های خردسالان کشور در قم به مقام یازدهم رسید
نماینده ی اصفهان ذر رقابت های خردسالان کشور در قم به مقام یازدهم رسید

نماینده ی اصفهان ذر رقابت های خردسالان کشور در قم به مقام یازدهم رسید

مسابقات آزاد و دسته برتر خردسالان زیر ۹ سال کشور امروز در قم به پایان رسید .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان به نقل از اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران ، مسابقات آزاد و دسته برتر خردسالان کشور که از روز پنج شنبه در قم آغاز شده بود امروز با شناخت نفرات برتر به پایان رسید . در این پیکارها که با حضور ۱۱۴ بازیکن از ۲۵ استان شرکت داشتند ، ۱۲ ورزشکار به رقابت های دوره های راه یافتند که پس از انجام ۱۱ دور مسابقه نوید شمس از البرز با شکست رقبای خود بدون باخت و با کسب ۲۲ امتیاز عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد . شمس تا دو سال دیگر هم در رده خردسالان حضور دارد . محسن رضا قلی زاده  از آذربایجان غربی با یک باخت و دریافت ۲۱ امتیاز و معین منتظری  از قم با ۲۰ امتیاز رتبه های دوم و سوم را بدست آوردند .

علی رحیمی از توابع تهران ، ماهان توحیدی از کردستان و پویا احراری از خراسان جنوبی هر سه با ۱۹ امتیاز رده های چهارم تا ششم کسب کردند . معین ملکیان از تهران با ۱۶ امتیاز و عرشیا عنایت زاده از خوزستان با ۱۵ امتیاز با جای گرفتن در مکان هفتم و هشتم در دسته برتر باقی ماندند . آرشام شریعتی از کردستان ، عرشیا ملکی از مرکزی ، محمد مهدی ایمانی از اصفهان و امیر رضا سعیدی از استان مرکزی در مکان های نهم تا دوازده قرار گرفتند و از دسته برتر حذف شدند .

گفتنی است ولی دیرباز داور بین المللی از قم سرداوری این رقابت ها را برعهده داشت .

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا