خانه / اخبار / نفت گچساران و هیئت مرکزی قهرمانان دور رفت نونهالان و نوجوانان باشگاههای کشور
نفت گچساران و هیئت مرکزی قهرمانان دور رفت نونهالان و نوجوانان باشگاههای کشور

نفت گچساران و هیئت مرکزی قهرمانان دور رفت نونهالان و نوجوانان باشگاههای کشور

دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر نونهالان و نوجوانان باشگاههای امروز در شهرهای اصفهان و همدان به پایان رسید .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان به نقل از اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران ، دور رفت مرحله مقدماتی لیگ برتر نونهالان و نوجوانان باشگاههای که از روز گذشته با حضور ۱۵ تیم در شهرهای اصفهان و همدان آغاز شده بود با قهرمانی نفت و گاز گچساران در گروه یک و هیئت مرکزی در گروه دو به پایان رسید و میزبانان نیز در هر دو گروه مکان دوم را کسب کردند .

در گروه یک که در خانه پینگ پنگ اصفهان و با شرکت ۸ تیم  برگزار شد نفت و گاز گچساران با ۱۳ امتیاز مکان نخست را به خود اختصاص داد . هیئت اصفهان با همین تعداد امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت . شهرداری بانه و هیئت فارس نیز هر کدام با ۱۲ امتیاز رتبه های سوم و چهارم را به خود اختصاص دادند . هیئت هرمزگان با ۱۰ امتیاز ، هیئت قزوین با ۹ امتیاز ، پتروشیمی بندرامام با ۸ امتیاز و هیئت همدان با ۶ امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتند . داریوش ضرغامپور مسئولیت برگزاری این گروه را بر عهده داشت .

سالن ۶۰۰۰  نفری همدان نیز میزبان ۷ تیم در گروه دو این رقابت ها بود که در پایان هیئت مرکزی موفق شد با پیروزی مقابل تمام رقبای خود و با کسب ۱۲ امتیاز در مکان نخست قرار گیرد . هیئت همدان میزبان این گروه با ۱۱ امتیاز جایگاه دوم را بدست آورد . تیم های هیئت لرستان ، هیئت قم و مناطق نفتخیز جنوب همگی با ۹ امتیاز و بدلیل گیم شماری رتبه های سوم تا پنجم را از آن خود کردند . تیم های نفت آبادان و شهرداری بناب نیز با ۷ و ۶ امتیاز در رده های ششم و هفتم این گروه ایستادند . علیرضا حجازیان سرداوری گروه دو را بر عهده داشت .

گفتنی است با برگزاری دور برگشت این رقابت ها از هر گروه ۳ تیم به مرحله نهایی راه خواهند یافت .

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا