خانه / اخبار / نایب رییس هیئت استان اصفهان : البرز تیم قوی این دوره از مسابقات بود

نایب رییس هیئت استان اصفهان : البرز تیم قوی این دوره از مسابقات بود

پروانه چوپان نژاد گفت: در رده بندی بزرگسالان اگر یک نفر هم از اصفهان داشته باشیم خوب است.

به گزارش اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران ، نایب رییس هیئت تنیس روی میز استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اصفهان، در خصوص مسابقات تنیس روی میز دختران کشور اظهارکرد: نفرات اول تا سوم از البرز، کردستان و تهران بودند و یک نفر از اصفهان نیز  توانست در جمع ۱۰ نفر برتر بماند.

وی کیفیت این دوره از مسابقات را خوب دانست و گفت: در رده بندی بزرگسالان اگر ۱ نفر هم از اصفهان داشته باشیم خوب است؛ به نظرم تیم قوی این دوره البرز بود که به هرحال از نفرات بیشتری نیز سود می‌برد.

چوپان‌نژاد ادامه داد: باید تمرینات مان را بیشتر کنیم و انگیزه‌ها را برای بچه‌ها افزایش دهیم تا بتوانیم در آینده نتایج بهتری را بگیریم؛ ما در رده پایه سرمایه گذاری‌هایی را انجام داده‌ایم تا برای آینده بچه‌های قوی تری را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه استعدادیابی مان را از بچه های ابتدایی آغاز کرده ایم، افزود: در بخش بانوان امتیاز ما در تنیس روی میز بالاست و از شرایط و نتایج راضی هستیم.

منبع : ttclub.ir

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا