خانه / اخبار / مهدی تکابی خبر داد : مسابقات بین المللی تنیس روی میز تدبیر و امید برگزار می شود
مهدی تکابی خبر داد : مسابقات بین المللی تنیس روی میز تدبیر و امید برگزار می شود

مهدی تکابی خبر داد : مسابقات بین المللی تنیس روی میز تدبیر و امید برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان به نقل از باشگاه خبرنگاران مهدی تکابی گفت: قصد داریم با برگزاری مسابقات بین المللی تنیس روی میز تدبیر و امید به میزبانی اصفهان اولین استانی باشیم که برای گسترش پیام تدبیر و امید و اشاعه این شعار به تمامی دنیا اقدام می کنیم.

وی در خصوص این پیکارها تصریح کرد: این مسابقات در رده سنی بزرگسالان و فعلاً در بخش آقایان برگزار می شود و قصد داریم در سال های آینده برگزاری این رقابت ها را با همین اسم را در تقویم سالیانه مسابقات خود بگنجانیم.

تکابی تاکید کرد: تاریخی که برای برپایی مسابقات بین المللی تدبیر و امید در نظر گرفته ایم اواخر آذر ماه است و قرار است جواهری مدیر کل ورزش و جوانان اصفهان طی جلسه ای با محمد زارع پور رئیس فدراسیون تنیس روی میز رضایت وی در این خصوص را بگیرد.

رئیس هیات تنیس روی میز اصفهان اذعان داشت: قصد داریم از ۵ تیم خارجی و ۵ تیم داخلی برای حضور در مسابقات بین المللی تدبیر و امید دعوت کنیم.

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا