خانه / رویدادهای آینده / مهدی تکابی خبر داد : برگزاری اردوی تیم ملی نونهالان پینگ پنگ به میزبانی اصفهان

مهدی تکابی خبر داد : برگزاری اردوی تیم ملی نونهالان پینگ پنگ به میزبانی اصفهان

رئیس هیئت تنیس روی میز اصفهان گفت: اردوی تیم ملی نونهالان تنیس روی میز به مدت چهار روز به میزبانی اصفهان برگزار می شود .

به گزارش سایت هیئت تنیس روی میز استان اصفهان ، مهدی تکابی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: سال گذشته اردویی به میزبانی اصفهان برای نونهالان برگزار کردیم ، دومین مرحله اردو برای این رده سنی در همین استان نیز از ۱۶ شهریور ماه آغاز می شود و تا چهار روز ادمه خواهد داشت.

وی درخصوص تعداد نونهالان دعوت شده به اردو اذعان داشت: در این مرحله از اردو ، ۱۶ نفر از برترین های نونهالان ایران به علاوه ۸ نفر از برترینهای استان اصفهان حضور دارند که صمد تدبیری مسئولیت سرمربیگری آنها را برعهده خواهد داشت.

لازم به ذکر است، اصفهان با بهره مندی از بهترین امکانات ورزشی و اقامتگاهی مدتی است به یکی از قطب های اصلی ورزش تنیس روی میز در آمده و میزبانی بسیاری از اردوهای تیم ملی در رده های سنی مختلف را برعهده گرفته است .

منبع: esfahantt.com

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا