خانه / اخبار / مهدی ارجمندنیا قهرمان جوانان استان اصفهان شد

مهدی ارجمندنیا قهرمان جوانان استان اصفهان شد

رقابت های آزاد و دسته یک جوانان استان اصفهان در خانه پینگ پنگ اصفهان برگزار شد .

به گزارش اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران ، این رقابت ها با حضور ۸۸ بازیکن از شهرهای اصفهان ، نجف آباد ، کاشان ، شهرضا ، درچه ، شاهین شهر ، لنجان ، فریدن ، آران و بیدگل ، مبارکه ، خمینی شهر و گلپایگان برگزار شد و در پایان مهدی ارجمندنیا با شکست رقبای خود به عنوان قهرمانی دست یافت . وحید غفرانی ، علی شجاعی و متین فرمانی نیز رتبه های دوم تا چهارم را از آن خود کردند .

دانیال عسگریان ، امیر رضا صفدریان ، محمدامین سعیدنیا و شایان عبدی با قرار گرفتن در مکان های پنجم تا هشتم در دسته یک باقی ماندند .

میثم نوروزی ، متین سرحدی ، هادی مجیدی و محمدرضا فصیح فرد در رده های نهم تا دوازدهم ایستادند و از دسته یک به رقابت های آزاد سقوط کردند.

منبع: ttclub.ir

بیشتر: سجاد حسینی که در دور قبل به مقام دوم رسیده بود به تازگی از این رده سنی خارج شده و در این مسابقات حضور نداشت. برخلاف دوره های گذشته بازیکنان کاشانی در این دوره حضور کم رنگی داشتند و فقط میثم نوروزی با کسب مقام نهم از دسته یک خارج شد. فرشاد عابدینیان بازیکن خوب کاشانی و نفر اول دور قبل این دسته که موفق نشد در دسته یک امید انتخاب شود ظاهرا در آمادگی خوبی قرار ندارد و محمدرضا حنطه هم به دلیل حضور در رقابت های بین المللی نوجوانان آسیا در این مسابقات حضور نداشت. نجف آباد هم مدتی نسبتا طولانی است که در رده های نوجوانان و جوانان نتوانسته است از گذشته ی درخشان خود در این رشته دفاع کند و در دسته یک امیدها و جوانان نماینده ی مقتدری نداشت.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا