خانه / اخبار / مسابقات جام رمضان نجف آباد با معرفی نفرات برتر به پایان رسید

مسابقات جام رمضان نجف آباد با معرفی نفرات برتر به پایان رسید

مسابقات کوربیلن جام رمضان شهرستان نجف آباد سه شنبه شب با برگزاری رقابت فینال به پایان رسید. در این مسابقات که از اواسط ماه مبارک رمضان با حضور حدود ۶۰ ورزشکار از نجف آباد و شهرستان های اطراف شروع شده بود پس از ۶ شب رقابت و در حالی که رقابت فینال با حضور ریاست محترم هیئت تنیس روی میز استان جناب آقای تکابی و همچنین ریاست هیئت شهرستان اصفهان آقای احمد طغرلیان برگزار شد به کار خود پایان داد. این مسابقات ابتدا در ۱۰ گروه سه تیمه شروع شد و از هر گروه یک تیم به مرحله ی بعد صعود کردند. در مرحله ی بعد تیم ها در دو گروه ۵ تیمه به صورت دوره ای به رقابت پرداختند که تیم های برتر دو گروه به رقابت فینال و تیم های دوم به رقابت رده بندی راه پیدا کردند. دوشنبه شب تیم های متشکل از آقایان امین صادقی و مهدی قاهری (تیم دوم گروه اول) با آقایان اسماعیل ذوالفقاری و جلیل حجتی به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت تیم ذوالفقاری و حجتی با پیروزی ۳ بر ۱ به مقام سوم رسیدند. همچنین در دیدار فینال تیم آقایان رسول یوسفان و پیمان پورعزیزی (تیم اول گروه اول) با نتیجه ی مشابه ۳ بر ۱ از سد تیم آقایان یدالله ایزدی و فرامرز معین (تیم اول گروه دوم) گذشتند و به مقام قهرمانی رسیدند. در پایان مسابقات به نفرات برتر و دو نفر از نونهالان مقام آور شهرستان نجف آباد با حضور آقایان تکابی و طغرلیان جوایزی اهدا شد.

یکی از نکات قابل توجه این مسابقات درخشش احسان نجفیان بازیکن رده ی سنی امید نجف آباد بود که موفق شد مقابل تمامی حریفان خود به پیروزی برسد ولی علیرغم پیروزی مقابل بازیکنانی مثل رسول یوسفان نتوانست باعث صعود تیمش به مرحله ی پایانی مسابقات شود.  نکته ی قابل توجه دیگر اصرار تعدادی از بازیکنان بر استفاده از تکنیک های خطا و رفتار های غیرورزشی تحریک کننده در این مسابقات در حضور یا غیاب داور بود که با سوء استفاده از عدم قاطعیت داوران در برخورد با این موارد به امتیاز یا پیروزی می رسیدند و روح ورزش و رقابت جوانمردانه را زیر سوال می بردند. همچنین بعضی تماشاچیان غیر ورزشی با تشویق بی موقع و شکستن سکوت بازی، بازی چهارم رقابت فینال را مختل کرده و روند بازی را تغییر دادند که شایسته است در مسابقات بعدی با چنین مواردی برخورد جدی شود.

مقام اول : رسول یوسفان – پیمان پورعزیزی

مقام دوم : یدالله ایزدی – فرامرز معین

مقام سوم : اسماعیل ذوالفقاری – جلیل حجتی

مقام چهارم : امین صادقی – مهدی قاهری

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا