خانه / اخبار / مسابقات جام رمضان – رده سنی آزاد

مسابقات جام رمضان – رده سنی آزاد

مسابقات جام رمضان در شبهای پنجشنبه و جمعه ۲۷ و ۲۸ و بامداد شنبه ۲۹ تیرماه ۹۲ به میزبانی خانه تنیس روی میز اصفهان برگزار شد که نفرات زیر به مقام های اول تا چهارم رسیدند:

نفر اول: محمدامین حنطه از کاشان

نفر دوم: محسن سراییان از اصفهان

نفر سوم: مهرشاد پوده از اصفهان

نفر چهارم: یوسف سلیمانی از درچه

در مسابقات فینال و رده بندی به ترتیب آقایان محمدامین حنطه و مهرشاد پوده با نتایج مشابه ۳ بر ۰ مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

در پایان مسابقات از سوی هیات تنیس روی میز اصفهان لوازم تنیس روی میز به ارزش شش میلیون ریال به نفرات اول تا سوم اهدا شد.

جام رمضان

حاشیه ها:

بنا به اعلام وبسایت هیئت تنیس روی میز کاشان محمدامین حنطه بازیکن کاشانی با پیروزی سه برصفر در دیدار فینال با اقتدار به مقام قهرمانی رسید.

از آنجا که این وبسایت یکی از رسالت های خود را بیان واقعیت و روشنگری می داند با اجازه ی جناب آقای مقامی مدیر آن وبسایت شرح واقعه را به این صورت اصلاح می کنم:

پس از چندین ساعت رقابت، محمد امین حنطه بازیکن شایسته ی کاشانی در حالی که در رقابت نیمه نهایی در یک بازی میلیمتری موفق شد مهرشاد پوده از اصفهان را با نتیجه ی ۳ بر ۲ مغلوب کند، به دیدار نهایی راه یافت و در این بازی با ارائه ی یک بازی بدون نقص و کم اشتباه موفق شد محسن سرائیان از اصفهان را با نتیجه ی ۳ بر صفر شکست دهد.

هدف دامن زدن به حاشیه و زیر سوال بردن نیست ولی به نظر من این خبر که عین واقعیت بود با اقتدار کامل مقداری تناقض داشت. به امید بازگشت هرچه بیشتر محمدامین حنطه بازیکن شایسته و با اخلاق کاشانی به اوج و اثبات مجدد شایستگی ها.

اما درمورد اعتراضی که بعضی بازیکنان نسبت به داوری داشتند:

سال هاست که عادت داریم از اول ماه رمضان منتظر جام رمضان باشیم و توی این مسابقات شرکت کنیم. شاید امسال اصلا شرایط برگزاری این مسابقات مخصوصا از نظر مالی مهیا نبوده باشه. بله همه دوست داریم که داوران بزرگی مثل داوران با تجربه ی ملی و بین المللی بازی ما رو قضاوت کنند ولی اون ها هم باید مایل باشند بازی ما رو قضاوت کنند. بازیکنان با سابقه تر حرف بنده رو تایید خواهند کرد که چند سال پیش که جام رمضان سالن ملت برگزار میشد وضعیت به قدری خوب بود که همه ی داوران هم به عنوان یادبود هدیه هایی مثل لوازم خانگی می گرفتند. ولی با این شرایط فعلی همین که برگزار کننده و داوری وجود داشت باید خدا رو شکر کنیم. هیچ داوری بی اشتباه نیست. مهم ترین چیز اینه که وقتی به داور اعتماد می کنیم تا آخرش باشیم و به تشخیصش در صحنه های مشکوک هم احترام بگذاریم. امیدوارم این سایت بتونه محل گفتگوی مناسبی برای ارتقای فرهنگ و افزایش آگاهی بازیکنان و داوران باشه.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا