خانه / اخبار / مسابقات تیمی جام رمضان یادبود مرحوم شایگان برگزارشد

مسابقات تیمی جام رمضان یادبود مرحوم شایگان برگزارشد

مسابقات جام رمضان تیمی کاشان – تیم قهرمان : موسسه مالی اعتباری مهر کاشان

مسابقات تیمی جام رمضان که به نام مرحوم جواد شایگان نامگذاری شده بود با قهرمانی تیم مؤسسه مالی اعتباری مهر (کاشان) به پایان رسید.
در این دوره از مسابقات که پنجشنبه و جمعه شب ۱۰ و ۱۱ مرداد ماه در سالن  مرحوم وارثی برگزار شد ۷ تیم شرکت داشتند که در دو جدول سه و چهارتیمی قرار گرفتند که پس از انجام بازیهای گروهی از هر گروه ۲ تیم به مرحله نیمه  نهایی صعود کردند.
در مرحله نیمه نهایی تیمهای مؤسسه مالی اعتباری  مهر(کاشان) و خلیج فارس در مقابل هم قرار گرفتند که تیم مؤسسه مالی اعتباری مهر با پیروزی در این بازی به فینال راه یافت. در آن سو نیز تیمهای  شهربازی کاشان و امید به رقابت پرداختند که تیم شهربازی کاشان با غلبه بر  حریف خود راهی فینال شد.
در بازی رده بندی تیمهای خلیج فارس و امید به رقابت پرداختند که تیم امید توانست به مقام سوم دست پیدا کند.
در بازی فینال این تیم مؤسسه مالی اعتباری مهر بود که توانست تیم شهربازی کاشان را شکست دهد و به مقام قهرمانی دست پیدا کند.
این مسابقات که بصورت ۲ بازی انفرادی و یک بازی دوبل برگزار شد از کیفیت قابل  قبولی برخوردار بود و از نظر فنی در سطح خوبی قرار داشت.
در این مسابقات از بازیهای خوب علی عباسیان بازیکن نوجوان و همینطور جمیل صباغیان بازیکن  رده سنی امید نباید غافل شد که بسیار خوش درخشیدند و بازیهایی فراتر از  انتظار به نمایش گذاشتند.
نفرات تیمهای اول تا سوم عبارتند از:
مقام اول تیم مؤسسه مالی اعتباری مهر کاشان : ۱- محمد امین حنطه ۲- حسینعلی مقامی ۳-ابوالفضل عابدینیان
مقام دوم تیم شهربازی کاشان : ۱- مهیار عسگری ۲- علیرضا ناصری ۳- اصغر خانبانپور
مقام سوم تیم امید : ۱- امید صباغیان ۲- جمیل صباغیان

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا