خانه / اخبار / مسابقات آزاد و رده بندی دسته یک رده سنی امید استان اصفهان

مسابقات آزاد و رده بندی دسته یک رده سنی امید استان اصفهان

مسابقات آزاد و رده بندی دسته یک امید استان از صبح امروز پنجشنبه ۷ شهریور ۹۲ در خانه پینگ پنگ اصفهان آغاز شد. مرحله ی انتخابی (آزاد) این مسابقات با حضور ۷۶ بازیکن از شهرستان های مختلف تا ساعت ۱۶ برگزار شد. بعد از برگزاری ۶ دور رقابت بازیکنان زیر به همراه آقایان محمدامین حنطه از کاشان و مهرشاد پوده از اصفهان که به ترتیب به دلیل حضور در دسته دو و سه بزرگسالان کشور از قبل انتساب شده بودند در جمع ۱۴ نفری دسته یک قرار گرفتند:

۱- سجاد حسینی از اصفهان ۲- سید هادی مجیدی از درچه ۳- مهدی ارجمندنیا از شاهین شهر ۴- وحید غفرانی از اصفهان ۵- متین فرمانی از شاهین شهر ۶- علی شجاعی از شاهین شهر ۷- دانیال عسگریان از شاهین شهر ۸- محمدامین سعیدنیا از اصفهان ۹- شایان عبدی از اصفهان ۱۰- علی ناصری از کاشان ۱۱- رسول شریفیان از خمینی شهر ۱۲- سراج محمدی پور از شاهین شهر

گفتنی است تا پایان دور هفتم رده بندی دسته یک که تا حدود ساعت ۲۰ طول کشید محمدامین حنطه و مهرشاد پوده بدون باخت و سجاد حسینی با یک باخت مقابل حنطه پیشتاز هستند. رده بندی بعد از پایان مسابقات در ظهر فردا منتشر خواهدشد. ضمن این که ۸ نفر برتر رقابت ها به مسابقات اپن کشوری اعزام خواهندشد.

حمید انتشاری از نجف آباد مسئولیت برگزاری این مسابقات را به عهده دارد.

 

توضیحات بیشتر: از نکات جالب این مسابقات می توان به حضور ۵ بازیکن شاهین شهری (به تعداد حاضرین شهرستان اصفهان) و حضور نداشتن حتی یک بازیکن از نجف آباد در دسته یک اشاره کرد. همچنین بهبود سطح اخلاق بازیکنان بعد از تلاش های مسئولین هیئت تنیس روی میز استان و کاهش رفتارهای غیر ورزشی و اخطارهای داوران یکی از خبر های خوب این دوره از مسابقات است. از نظر فنی هم بازیکنان سطوح پایین تر پیشرفت قابل توجهی داشته اند و بازی های نزدیکی با بازیکنان سطح بالا انجام دادند ولی سجاد حسینی و مهرشاد پوده با آمادگی کامل و ایده آل خود کمی فاصله دارند. همین باعث می شود که فردا احتمالا منتظر رده بندی ای باشیم که با پیش بینی ما مطابقت کاملی نداشته باشد. از پدیده های این مسابقات می توان به وحید غفرانی اشاره کرد که پس از درخشش در انتخابی دسته ۳ بزرگسالان کشور با گرفتن ۲ گیم از نعیم نوبخت و سپس انتخاب شدن در دسته یک بزرگسالان استان در این مسابقات هم موفق شد محمدامین سعیدنیا (عضو دو دوره ی دسته یک بزرگسالان استان) را شکست دهد و درمقابل سجاد حسینی هم با گرفتن ۲ گیم بازی نزدیکی را ارائه داد. حنطه هم پس از موفقیت نسبی در دسته ۲ بزرگسالان کشور و تجدید رویه و چوب! (تغییر چوب به Butterfly TimoBoll ALC) به نظر می رسد به حنطه ی مورد انتظار خیلی نزدیک تر شده است و به همراه پوده و حسینی یکی از امید های جدی مقام اول این رقابت هاست.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا