خانه / اخبار / مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان : اجحاف زیادی در حق بانوان صورت گرفته است

مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان : اجحاف زیادی در حق بانوان صورت گرفته است

خبرگزاری فارس /  مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: اجحاف زیادی در حق بانوان و ورزشکاران بانو در اصفهان صورت پذیرفته است .

به گزارش اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران ، محمدرضا محمد جواهری در مراسم اختتامیه لیگ برتر تنیس روی میز بانوان که در اصفهان برگزار شد اظهار داشت:امیدوارم تنیس روی میز استان بتواند به جایگاه واقعی خودش دست پیدا کند.

وی تصریح کرد: به بازیکنان استان های گلستان، تهران، کرمان و استان دیگر که به اصفهان آمده‌اند خیر مقدم می‌گویم و این تیم‌ها موجب شده است سطح رقابت‌ها بسیار بالا برود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: از آقای ساکت مدیر عامل باشگاه فولاد ماهان که جوانی‌اش را در ورزش استان گذاشت تشکر می‌کنم و باید بگویم قلباً به وی ارادت دارم.

وی ادامه داد: تیمداری در کشور بسیار سخت است اما این کار را باشگاه فولاد ماهان انجام داده و بسیاری از رشته‌های ورزشی را تحت حمایت خودش در آورده است.

جواهری افزود: از خانم چوپان‌نژاد نایب رئیس هیئت تنیس روی میز استان که خواهرانه به بازیکنان رسیدگی می‌کردند کمال تشکر را دارم.

وی افزود: با وجود اینکه ۵۰ درصد جمعیت استان را بانوان تشکیل می‌دهند اما اجحاف زیادی در حق آنان صورت پذیرفته است اما ما با تشکیل و راه‌اندازی کمیته راهبری ورزش بانوان سعی کردیم  تا حدودی این نقص را در ورزشکاران بانو جبران کنیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان ادامه داد: از آقای تکابی که توانسته با تلاش و پشتکار خودش و همکارانش رتبه هیئت تنیس روی میز استان را از شانزدهم کشوری به سوم برساند کمال تشکر را دارم.

در پایان مراسم اختتامیه از مسئول مسابقات آقای میربابایی و داوران و مهدی تکابی و چوپان‌نژاد رؤسای هیئت تنیس روی میز استان و همچنین رئیس فدراسیون تنیس روی میز از طرف باشگاه فولاد ماهان تجلیل شد.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا