خانه / اخبار / هفته ی سوم لیگ برتر جوانان و امید – خلیج پژم معادلات را برهم زد – جدال بقیه برای نایب قهرمانی
هفته ی سوم لیگ برتر جوانان و امید – خلیج پژم معادلات را برهم زد – جدال بقیه برای نایب قهرمانی

هفته ی سوم لیگ برتر جوانان و امید – خلیج پژم معادلات را برهم زد – جدال بقیه برای نایب قهرمانی

هفته ی سوم لیگ برتر جوانان و امید تنیس روی میز کشور درحالی برای اولین بار در این فصل به طور کامل و در یک روز برگزار شد که خلیج پژم نیما عالمیان نفر دوم رنکینگ بزرگسالان کشور را به ترکیب خود اضافه کرده بود. باوجود این که خلیج پژم با حضور بازیکنانی مثل پوریا عمرانی و هادی صبحی و آرمان حاجیئی از مدعیان اصلی قهرمانی به شمار می رفت حالا با اضافه شدن نیما عالمیان تقریبا باعث شد که عملا دیگر تیم ها برای نایب قهرمانی تلاش کنند. در این هفته تیم خلیج پژم موفق شد از سد شهرداری بانه که بازیکنان بزرگی را در اختیار دارد و شاید پیش از این جدی ترین رقیب خلیج پژم به حساب می آمد را با اختلاف و نتیجه ی ۵ بر ۲ شکست دهد تا راه همواری برای قهرمانی داشته باشد.

نکته ی مهمی که باید در نظر گرفت این است که بسیاری از بازیکنان حاضر در لیگ جوانان و امید امسال سطحی بالاتر از این لیگ دارند و در سال گذشته در لیگ برتر بزرگسالان بازی می کردند ولی امسال به خاطر اوضاع نامعلوم و پا در هوای لیگ بزرگسالان بازیکنان بزرگی مثل عالمیان، عمرانی، ملارجبی و حنطه که سطحی بالاتر از این لیگ دارند و شاید به دستمزدی مطابق توانایی و میل خود نرسند ناگزیر به بازی در این لیگ شدند. در سال گذشته رویین تن و لطفی هم در این لیگ بازی می کردند ولی بازیکنان ذکر شده باید در سطح اول بزرگسالان کشور رقابت کنند که هم توازن این لیگ پایه برهم نخورد و هم استعدادهای جدید در آن فرصت خودنمایی پیدا کنند.

در این هفته مقاومت تهران درحالی که اولین بازی خود را انجام می داد و در هفته های گذشته به خاطر استراحت و تعویق بازی نکرده بود در ماهشهر مقابل پتروشیمی بندر امام قهرمان فصل قبل قرار گرفت و موفق شد با نتیجه ی ۵ بر ۳ از سد این تیم عبور کند. متاسفانه به خاطر ضعف شدید اطلاع رسانی ها و اخبار ناقص سایت های خبری ترکیب هیچ یک از دو تیم تا این لحظه منتشر نشده است.

در آبادان مناطق نفت خیز جنوب که از حضور سجاد حسینی بازیکن اصفهانی بهره می برد موفق شد مقابل نفت آبادان با نتیجه ی ۵ بر ۳ به برتری برسد. از این مسابقه هم جزئیاتی منتشر نشده است.

تیم هیئت اصفهان در این هفته از مسابقات استراحت داشت و طبعا در جدول رقابت ها با سقوط مواجه خواهدشد.

جدول لیگ به روز شد.

 

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا