خانه / اخبار / لیگ برتر جوانان و امید ایران / دومین پیروزی خلیج پژم و شکست میزبانان
لیگ برتر جوانان و امید ایران / دومین پیروزی خلیج پژم و شکست میزبانان

لیگ برتر جوانان و امید ایران / دومین پیروزی خلیج پژم و شکست میزبانان

هفته دوم از مرحله رفت رقابت های لیگ برتر جوانان و امید باشگاههای کشور امروز با انجام دو مسابقه پیگیری شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان به نقل از اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران ، هفته دوم مسابقات لیگ برتر جوانان و امید باشگاههای کشور با انجام دو دیدار در شهرهای اصفهان و اهواز پیگیری شد که طی آن خلیج پژم بندرعباس و شهرداری بانه مقابل میزبانان خود به برتری دست یافتند .

در اصفهان تیم شهرداری بانه موفق شد ۵ بر ۱ مقابل هیئت اصفهان به پیروزی دست یافت . در این مسابقه متین لطف الله نسبی ، میعاد لطفی و علیرضا ملارجبی برای تیم شهرداری به پیروزی دست یافتند . تنها برد اصفهان را مهرشاد پوده مقابل پارسا جنتی کسب کرد .

در اهواز تیم مناطق نفتخیز جنوب در سالن اختصاصی خود با حساب ۵ بر ۲ مغلوب خلیج پژم بندرعباس شد . پوریا عمرانی بهمراه هادی صبحی ۴ پیروزی و پوریا پیمانه یک برد برای تیم بندرعباس بدست آوردند تا خلیج پژم تنها تیم دو برده مسابقات باشد . در تیم مناطق نفتخیز جنوب حامد باشت باوی با پیروزی ۳ بر صفر مقابل آرمان حاجی ئی برد شیرینی برای اهوازی ها بدست آورد . پیروزی دیگر تیم مناطق نفتخیز را سجاد حسینی برابر پوریا پیمانه کسب کرد .

سومین دیدار این هفته بین تیم های نفت آبادان و پتروشیمی بندرامام به تاریخ دیگری موکول شد .

شرح: در مسابقه ی بین هیئت اصفهان و شهرداری بانه ابتدا در بازی دونفر عماد سهرابی و محمدامین حنطه به مصاف متین لطف الله نسبی و میعاد لطفی رفتند. در این بازی که مثل بازی اول با نمایش نه چندان جالب تیم دونفره ی اصفهان همراه بود تیم دونفره ی شهرداری بانه ۳ بر صفر به پیروزی رسیدند. در بازی دوم که شاید دیدنی ترین رقابت بود حنطه و ملارجبی با هم به رقابت پرداختند که ابتدا ملارجبی ۲ برصفر از حنسطه جلو افتاد. در ادامه حنطه با یک بازی دیدنی نتیجه را به تساوی کشاند و در گیم پنجم با کمترین اختلاف ملارجبی به پیروزی رسید. گفتنی است که در این دیدار خطاهای بسیار واضح سرویس ملارجبی توسط آقای جوادی داور بین المللی مسابقه نادیده گرفته شد و کمترین تذکری داده نشد که قطعا بعدا به عنوان مدیریت کردن بازی از آن یاد خواهد شد و نداشتن شهامت بعضی از داوران رده های بالا را نشان داد. در بازی سوم متین لطف الله نسبی موفق شد مقابل عماد سهرابی با نتیجه ی ۳ بر ۱ به برتری برسد. این نتیجه در حالی رقم خورد که سهرابی گیم اول را از آن خود کرده بود. با این که حریف از بازیکنان تیم ملی بود و آمادگی زیادی داشت یکی از دلایل اصلی شکست سهرابی نداشتن روحیه و جنگندگی کافی و زود خارج شدن از جریان بازی بود. در بازی چهارم و یک رقابت دیدنی مهرشاد پوده موفق شد با نتیجه ی ۳ بر ۲ و با کمترین اختلاف مقابل پارسا جنتی به پیروزی برسد. بازهم با وجود این که حریف، حریف ضعیفی نبود اشتباهات و سهل انگاری های پوده در پایان گیم ها کاملا مشهود بود و باعث نگرانی هواداران می شد که قطعا باید برای پیشرفت بهتر به این موضوع دقت ویژه ای داشته باشد. خصوصا این که در گیم پنجم نتیجه ی ۱۰ بر ۶ به سود پوده با همین اشتباهات و هدر دادن بعضی امتیازات مسلم به تساوی کشیده شد. در بازی بعد میعاد لطفی که شاید بهترین بازیکن شهرداری بانه است موفق شد با استفاده از کم تجربگی سعیدنیا مقابل وی به برتری برسد. سعیدنیا بازی قابل قبولی از خود ارائه داد ولی در امتیازات حساس به خاطر کم تجربگی و استرس راحت امتیاز می داد. در آخرین بازی و درحالی که تیم هیئت اصفهان امید چندانی برای تغییر نتیجه نداشت حنطه مقابل لطف الله نسبی با نتیجه ی سه بر یک شکست خورد تا ناکام ترین و شاید از دیدگاه نتیجه گرایانه ضعیف ترین بازیکن هیئت اصفهان باشد. گفتنی است هرکس از راه رسید اعم از آقایان طغرلیان (مربی اصلی تیم)، زیباکلام و تائبی پور مربی تیم هیئت اصفهان بودند و درطرف مقابل جمیل لطف الله نسبی مربی شهرداری بانه بود. داوری این مسابقه هم به عهده ی آقایان روح الله جوادی از استان مرکزی داور بین المللی، محمدجواد شاه محمدی و مهدی قاهری از نجف آباد با مدرک داوری ملی بود.

جدول لیگ به روز شد

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا