خانه / اخبار / لغو یا تعویق اردوی تیم ملی در اصفهان، دسته یک بزرگسالان هنوز در درچه
لغو یا تعویق اردوی تیم ملی در اصفهان، دسته یک بزرگسالان هنوز در درچه

لغو یا تعویق اردوی تیم ملی در اصفهان، دسته یک بزرگسالان هنوز در درچه

همانطور که پیش بینی کرده بودیم پس از استعفای ابراهیم علیدخت از سرمربیگری تیم ملی و انتساب موقتی جعفری پور اردوی تیم ملی در اصفهان فعلا لغو شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان بالاخره طبق اعلام سایت فدراسیون با درخواست استعفای ابراهیم علیدخت و مراجعه نکردن او در مهلت تعیین شده، بالاخره احمد جعفری پور مربی پیشین تیم ملی که به قول بعضی خود او به شکل مخملی (نرم) از تیم ملی کنار گذاشته شده بود به عنوان سرمربی تیم ملی معرفی شد. البته هنوز مصاحبه یا فعالیت خاصی از این مربی شایسته ی اهل ارومیه ی تیم ملی منتشر نشده ولی به احتمال زیاد با قرار گرفتن مجدد در این سمت مخالفتی نداشته است. همان گونه که چند روز پیش، پیش بینی کرده بودیم به خاطر این اتفاق و طبق عادت ابراهیم علیدخت که اعتراض خود را معمولا با قهر کردن و بی محلی و عدم رعایت تعهدات خود نشان می دهد وضعیت اردوی تیم ملی در اصفهان فعلا نامشخص است.

اما در این وقایع که در کمتر از یک هفته اتفاق افتاد افراد و برنامه ریزی های بسیاری به بازی گرفته شدند. در فاصله ی خیلی کم به شروع اردو خود را دعوت کردند و برنامه ی دسته یک بزرگسالان استان را که درسال کمتر از ۵ بار برگزار می شود مختل کردند، وقت و بی وقت افراد شرکت کننده در اردو را کم و زیاد کردند و با ایجاد و نابود کردن امیدهای سرمایه های اصلی تنیس روی میز کشور به روحیه ی آن ها لطمه وارد کردند، بدون این که  فکر کنند میزبانان برای تیم ملی تدارکی دیده باشند برنامه را لغو کردند و … [بقیه ی ماجرا!!!]

همانطور که قبلا گفته ایم قاضی یک شخص یا یک وبسایت نیست. چند صد یا چند هزار قاضی مشخص می کنند که ریشه ی بی نظمی از کجاست و مقصر کیست. و طبق اعتقاد همه ی ما روز حساب و کتابی خواهد بود. روزی که برای همه مشخص خواهد شد که سرمایه ی اصلی آن ها یعنی عمرشان را چه کسانی به باد داده اند. فقط ملاک تلاش برای خوب مدیریت کردن نیست. شاید آقای رئیس و مسئولین تمام تلاش خود را برای خوب مدیریت کردن به کار برده باشند ولی توانایی کافی برای انجام این کار را نداشته باشند. شاید شناخت کافی از این رشته ندارند. قطعا معصوم و بی اشتباه هم نیستند. پس امیدواریم تا از این دیرتر نشده و مشکل ریشه دار تر نشده اتفاق خوبی بیفتد. مطمئنا دلیل انتقاد نکردن وبسایت و مسئولین هیئت استان اصفهان از عملکرد و وقایع اخیر فدراسیون فقط و فقط حفظ جایگاه خود، از بین نبردن رابطه ی خوب خود با فدراسیون و در امان ماندن از غضب فدراسیون و منتقل نشدن به لیست “بدها” است وگرنه قطعا خود هیئت استان در آینده به خاطر رفتار فدراسیون مورد سوال و حتی شاید انتقاد واقع خواهدشد.

درنهایت به دلیل لغو دیرهنگام اردوی تیم ملی، مسابقات آزاد (انتخابی) دسته یک بزرگسالان اصفهان به احتمال قریب به یقین طبق بخشنامه و اعلام قبلی در حالی در درچه برگزار می شود که خانه ی تنیس روی میز اصفهان خالی خواهد بود. اما احتمال این که مسابقات رده بندی عصر روز پنجشنبه با توافق نظر همه ی ۱۲ نفر و کمیته ی برگزاری و مسامحه ی هیئت استان در خانه ی تنیس روی میز اصفهان برگزار شود نیز در صورت میزبانی نامطلوب هیئت نسبتا متلاطم درچه وجود دارد.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا