خانه / اخبار / لغو اردوی تیم ملی در اصفهان
لغو اردوی تیم ملی در اصفهان

لغو اردوی تیم ملی در اصفهان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان به نقل از یکی از سایت های خبری خود کاردرست پندار در حد فدراسیون! به نقل از برخی دوستان همان سایت از فدراسیون تنیس روی میز ، اردوی تیم ملی تنیس روی میز در اصفهان لغو شده است.

طبق این گزارش خانواده عالمیان  نزد زارع پور رفته واعلام کرده اند که اردوی اصفهان را لغو نماید ،از آنجا که زارع پور هردم به حرف این و آن توجه می کند در این باره اطاعت امر کرده واین اردو را لغو کرده است.

طبق گفته ی این وبسایت (یعنی آن وبسایت) با این وضعیت همه شاهد  بازیکن سالاری  بجای شایسته سالاری  بوده  که البته از این فدراسیون انتظاری بیشتر از این نمی توان داشت.

شرح بیشتر: به نظر می رسد طبق این فرمایشات کارشناس سالاری یا علوی سالاری بهترین گزینه برای آینده ی فدراسیون باشد! در حالی که بعضی (حتی گاهی وقت ها مولف همین سایت) از جانب تنها فرد منطقی و فهمیده صحبت می کنند و تصور می کنند صدای آن ها صدای همه است یا انتقاد آن ها از جانب کل اهالی تنیس روی میز درست و منطقی به نظر می رسد. بد نیست گاهی قبل از حمله ی انتقادی به یک تصمیم یک دقیقه فکر کنیم. شاید هم لغو این اردو بهترین تصمیم باشد. مگر خود شما نگفتید پارکینگ منزل برای تمرین نوشاد و نیما از این اردوی تیم ملی بهتر است؟ دسته یک ما که به هم خورد. برای اهالی تنیس روی میز به جز کسانی که در سالن خانه ی تنیس روی میز اصفهان تمرین می کنند بعد از این اتفاق فرقی بین بودن یا نبودن این اردو نیست. ولی به نظر می رسد بعضی منتظر هستند یک خبر ساده منتشر شود تا بیانیه صادر کنند. یا از این طرف جبهه بگیرند یا از آن طرف. این دامن زدن به حاشیه است. البته منکر این نیستیم که هدف ایشان خدمت به تنیس روی میز است ولی راه اشتباه است.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا