خانه / اخبار / قرعه کشی لیگ برتر رده های سنی کشور برگزار شد

قرعه کشی لیگ برتر رده های سنی کشور برگزار شد

پتروشیمی بندر امام قهرمان لیگ برتر جوانان و امید فصل ۹۲-۹۱

جلسه قرعه کشی مسابقات لیگ برتر نونهالان و نوجوانان ، جوانان و امید باشگاههای کشور امروز در تهران برگزار شد .

به گزارش اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران ، در این جلسه که با حضور داریوش ضرغامپور رئیس سازمان لیگ و نمایندگان باشگاههای شرکت کننده برگزار شد تیم ها حریفان خود را شناختند .

در رقابت های سومین دوره لیگ برتر نونهالان و نوجوانان باشگاههای کشور با حضور ۱۲ تیم برگزار می شود که در دو گروه با هم به رقابت می پردازند . مرحله گروهی این مسابقات بصورت متمرکز و در دو مرحله رفت و برگشت انجام خواهد شد که از هر گروه دو تیم به مرحله نیمه نهایی راه می یابند .

در گروه یک این پیکارها تیم های نفت و گاز گچساران ، هیئت هرمزگان ، هیئت اصفهان ، پتروشیمی بندرامام ، هیئت کردستان و هیئت قزوین و در گروه دو نیز تیم های هیئت مرکزی ، هیئت لرستان ، نفت آبادان ، هیئت همدان ، مناطق نفتخیز جنوب و هیئت قم حضور دارند . مرحله رفت این پیکارها اواخر شهریورماه برگزار می شود .

نفت و گاز گچساران قهرمان فصل ۹۲-۹۱ نونهالان و نوجوانان کشور

دهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و امید باشگاههای کشور نیز ۷ تیم شرکت دارند که هفته نخست این پیکارها ۲۱ شهریورماه برگزار می شود و طبق برنامه ، در بندرعباس خلیج پژم به مصاف نفت آبادان می رود ، شهرداری بانه پذیرای مقاومت تهران خواهد بود و در اصفهان هیئت این شهرستان میزبان مناطق نفتخیز جنوب است.  در هفته نخست پتروشیمی بندرامام قهرمان فصل گذشته استراحت خواهد داشت .

منبع : ttclub.ir

شرح: درحالی که تا آخرین روزها حضور نماینده ای از اصفهان در این دو لیگ مشخص نبود جای خوشحالی دارد که مدیران ارزشمند تنیس روی میز اصفهان نماینده های خود را در این رقابت ها معرفی کردند. در حالی که با نام ذکر شده از این تیم ها به نظر می رسد اسپانسر این تیم ها هیئت تنیس روی میز استان و حامیان مالی این هیئت باشند و هیچ باشگاهی از تیم داری در این دو لیگ استقبال نکرده باشد. به هر حال چنین تصمیمی که قطعا باعث پیشرفت تنیس روی میز استان خواهد شد جای تشکر و قدردانی دارد و امیدواریم با حمایت حامیان بیشتر این تیم ها بتوانند در فصل جاری شرایط بهتری داشته باشند و موفق تر باشند.

در مسابقات امسال تیم هیئت قزوین نایب قهرمان مسابقات سال گذشته غایب است و به تیم های جنوبی یکی اضافه شده است. تهران و شهرستان بانه که در سال گذشته در این لیگ نماینده ای نداشتند امسال به لیگ اضافه شدند و خلیج پژم و هیئت اصفهان هم دو تیم تقریبا جدید در این لیگ به حساب می آیند.

بخش جدول لیگ ها از این به بعد به روز خواهد شد و نتایج تا حد امکان در اسرع وقت ثبت خواهدشد.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا