خانه / اخبار / صمد تدبیری:خانه پینگ پنگ اصفهان یک کمپ تمرینی مطلوب برای ملی پوشان است
صمد تدبیری:خانه پینگ پنگ اصفهان یک کمپ تمرینی مطلوب برای ملی پوشان است

صمد تدبیری:خانه پینگ پنگ اصفهان یک کمپ تمرینی مطلوب برای ملی پوشان است

80802987-4822683[1]

اگر فدراسیون موافقت کند مسابقات تنیس روی میز نونهالان کشور در اصفهان برگزار می شود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان به نقل از پایگاه خبری ورزش و جوانان اصفهان،صمد تدبیری سرمربی تیم ملی تنیس روی میز نونهالان کشور پیرامون اردوی این تیم در اصفهان اظهار داشت:این اردو از روز ۱۶ شهریورماه در خانه تنیس روی میز اصفهان برپا شده و امروز به پایان خواهد رسید.

وی تصریح کرد : در این اردو ۲۶ بازیکن حضور داشتند که ۱۰ نفر از بچه های اصفهان نیز برای کسب تجربه در کنار ما بودند و در تیم اصلی که از ۱۲ استان در این اردو حضور داشتند دو نفر کاشانی به نامهای میلاد عابدیان و صباغیان همراه ملی پوشان هستند.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز نونهالان کشور به میزبانی هیئت تنیس روی میز استان اصفهان اشاره کرد وافزود:در اینجا باید از مهدی تکابی رئیس هیات تنیس روی میز استان اصفهان تشکر کرد که همه امکانات را از قبیل خوابگاه،تغذیه و غیره را مهیا کرده است،این را بگویم که خانه تنیس روی میز اصفهان به نظر من با آمدن تکابی یک کمپ تمرینی برای ملی پوشان در ردههای سنی مختلف شده است و تیم من تا کنون دوبار اینجا اردو زده است.

وی افزود:در این چند روزی که در دیار زاینده رود بودم با مهدی تکابی مشورت کردیم که در آبانماه مسابقات کشوری نونهالان را در اصفهان داشته باشیم این در صورتی است محمد زارع پور رئیس فدراسیون کشور موافقت خود را اعلام کند.

صمد تدبیری در پایان با ابراز تشکر از محمدرضا محمدجواهری مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت:این جای خوشحالی دارد که مدیر کل استانی به گفته آقای تکابی بیش از ۱۰ مرتبه از نزدیک شاهد فعالیت این هیئت باشد و در اولین روز نیز از اردوی ما بازدید کرد که موجب دلگرمی ملی پوشان شد.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا