خانه / اخبار / صحبت‌های متفاوت سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در مورد عدم حضور یک ملی‌پوش
صحبت‌های متفاوت سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در مورد عدم حضور یک ملی‌پوش

صحبت‌های متفاوت سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در مورد عدم حضور یک ملی‌پوش

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز که پیش از این نبود بازیکن اصفهانی را به خاطر لغو اردو در این استان اعلام کرده بود، این بار انصراف او را دلیل عدم حضورش در تیم ملی دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان به نقل از خبرگزاری فارس، محمد فرقدانی که به اردوی تیم ملی تنیس روی میز دعوت شده بود، به یک‌باره نامش از فهرست اردونشینان حذف شد. ابتدا احمد جعفری‌پور، سرمربی تیم ملی تنیس روی میز دلیل این کار را این طور عنوان کرد که به دلیل اینکه قرار بود اردو در اصفهان برگزار شود گفتیم او هم در اردو باشد و پس از اینکه این اتفاق نیفتاد و خود به خود نام او خط خورد، اما او پس از آغاز اردو دلیل حذف نام این بازیکن را انصراف خودش اعلام کرده است. وی در گفت‌وگو با فارس عنوان کرد: فرقدانی یکی از بازیکنان خوب ایران است و جزو ۸ نفر اول ایران هم بوده است و به همین دلیل به اردو دعوت کردیم، اما خودش اعلام کرد که نمی‌تواند حضور پیدا کند. وی در پاسخ به اینکه چرا پیش از آغاز اردو اعلام کردید دلیل اصلی دعوت او برای تشکر از هیئت اصفهان بوده است، گفت: این موضوع هم تاثیر داشت، اما دلیل اصلی استعفای خودش بود. به گزارش فارس، گفته می‌شود مسئولان فدراسیون تنیس روی میز در خط خوردن این بازیکن از تیم ملی نقش داشته باشند. میدیا لطف‌الله نسبی و امین میرالماسی نیز در زمان حضور علیدخت در تیم ملی تنیس روی میز با تصمیم مسئولان فدراسیون و شخص زراع‌پور، رئیس این مجموعه نام‌شان حذف شده بود.

 

شرح بیشتر: لازم به یادآوری است، محمد فرقدانی جزء ۸ نفری است که از آخرین دور دسته برتر کشور در این دسته باقی مانده ولی مانند اکثر این ۸ نفر حق تلاش برای حضور در ترکیب تیم ملی از او سلب شده است.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا