خانه / اخبار / شکست هیئت اصفهان در هفته ی چهارم لیگ جوانان و امید
شکست هیئت اصفهان در هفته ی چهارم لیگ جوانان و امید

شکست هیئت اصفهان در هفته ی چهارم لیگ جوانان و امید

روز گذشته هفته چهارم از مرحله رفت لیگ جوانان و امید باشگاههای کشور برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان به نقل از  اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران ، هفته چهارم دهمین دوره مسابقات لیگ برتر جوانان و امید باشگاههای کشور روز گذشته با انجام سه دیدار پیگیری شد که طی آن میزبانان موفق شدند مقابل میهمانان خود به برتری دست یابند .

در بانه تیم شهرداری این شهر با پیروزی ۵ بر صفر مقابل تیم نفت آبادان موفق شد با توجه به استراحت خلیج پژم در این هفته با کسب ۷ امتیاز به صدر جدول صعود کند .

در اهواز تیم مناطق نفتخیز جنوب در یک دیدار ۲۷۰ دقیقه ای و در حالیکه ۴ بر ۲ از پتروشیمی بندرامام عقب بود در نهایت ۵ بر ۴ به پیروزی دست یابد . در این مسابقه میلاد حدادیان موفق به شکست ۳ بر ۲ نعیم نوبخت شد تا سهم بسزایی در پیروزی تیمش داشته باشد . اما چهره برتر میدان محمد علی روئین تن بود اما با سه پیروزی در بازیهای انفرادی و دونفره نتوانست جلوی شکست تیمش را بگیرد .

در قزوین نیز تیم مقاومت بسیج موفق شد ۵ بر ۲ هیئت اصفهان را مغلوب کند .

تا پایان هفته چهارم لیگ برتر جوانان و امید باشگاههای کشور تیم شهرداری بانه با ۴ بازی و کسب ۷ امتیاز در صدر جدول قرار دارد . خلیج پژم بندرعباس با ۳ بازی و مناطق نفتخیز جنوب با ۴ بازی و کسب ۶ امتیاز در مکان های بعدی ایستاده اند . مقاومت بسیج با ۵ متیاز ، پتروشیمی بندرامام ، هیئت اصفهان و نفت آبادان با ۴ امتیاز رده های بعدی را در اختیار دارند .

توضیح بیشتر: جدول لیگ ها به روز شد

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا