خانه / اخبار / شهسواری: شرایط فولاد ماهان مناسب است/ به‌دنبال کسب قهرمانی هستیم‌

شهسواری: شرایط فولاد ماهان مناسب است/ به‌دنبال کسب قهرمانی هستیم‌

 

کاپیتان تیم تنیس روی میز فولاد ماهان با ابراز رضایت از وضعیت تیم فولاد ماهان گفت: امیدوارم با کسب پیروزی برابر مس کرمان به‌عنوان قهرمانی لیگ برتر تنیس روی میز بانوان دست پیدا کنیم.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، ندا شهسواری بعدازظهر امروز در حاشیه تمرینات این تیم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از مسابقات هفته گذشته با هماهنگی‌های صورت‌گرفته اردوی تدارکاتی برای تیم برگزار شد که بسیار خوب سازماندهی شده بود.

وی با بیان اینکه فولاد ماهان به عنوان یک مجموعه خصوصی تنها باشگاهی است که برای دیدارهای لیگ برتر اردوی تدارکاتی برگزار کرده است، تصریح کرد: من و سایر بازیکنان از حضور در تیم فولاد ماهان خوشحال هستیم زیرا که ماهانی‌ها هم در کیفیت و هم در نگاه به بازیکنان حرفه‌ای هستند.

کاپیتان تیم تنیس روی میز فولاد ماهان با ابراز رضایت از وضعیت آمادگی بازیکنان این تیم برای هفته پایانی مسابقات لیگ برتر تصریح کرد: با توجه به انگیزه بالای بازیکنان، تمرینات فشرده و منسجمی را پشت سر گذاشته‌ایم.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا