خانه / اخبار / شش دور اول دسته یک بزرگسالان برگزار شد، انتقال ادامه ی مسابقات به خانه ی تنیس روی میز
شش دور اول دسته یک بزرگسالان برگزار شد، انتقال ادامه ی مسابقات به خانه ی تنیس روی میز

شش دور اول دسته یک بزرگسالان برگزار شد، انتقال ادامه ی مسابقات به خانه ی تنیس روی میز

پس از برگزاری شش دور اول دسته یک بزرگسالان اصفهان و اتفاق نظر همه در نارضایتی از شرایط میزبانی درچه، ادامه ی مسابقات به خانه ی تنیس روی میز انتقال یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان رقابت های دوره ای مسابقات دسته یک بزرگسالان استان اصفهان که از ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه ی عصر پنجشنبه آغاز شده بود با برگزاری شش دور اول به پایان رسید. در این رقابت ها که با میزبانی هیئت جدید درچه و در سالن تنیس روی میز نسبتا جدید درچه برگزار می شد ۱۳ بازیکن از برترین های اصفهان حضور دارند که به دلیل فرد بودن تعداد بازیکنان در ۱۳ دور برگزار می شود و هر دور یک بازیکن استراحت خواهد داشت. از جمله حساس ترین بازی های برگزار شده تا این لحظه می توان به شکست مهرشاد پوده قهرمان دور گذشته ی این رقابت ها مقابل محمدامین حنطه اشاره کرد.

همان طور که پیش بینی کرده بودیم به خاطر این که امکانات سالن هیئت تنیس روی میز درچه و به خصوص کیفیت میزها در حد چنین مسابقه ای نیست و بارها همه را به اعتراض واداشت، مسئولین برگزاری مسابقه مجبور به برگزاری ادامه ی مسابقه در خانه ی تنیس روی میز اصفهان شدند. گفتنی است دلیل انتخاب درچه برای برگزاری این مسابقه این بود که قرار بود در این چند روز اردوی تیم ملی بزرگسالان در خانه ی تنیس روی میز برپا شود که به دلیل لغو دیرهنگام این اردو فرصتی برای اطلاع رسانی و تغییر مجدد محل این مسابقات نبود.

 

  

درباره مدیر

۳ دیدگاه ها

 1. منظور از هیات جدید درچه چیه؟ما تا یاد داریم هیات درچه با همین افراد اداره میشده.

  • سلام
   دوست عزیز از این به بعد پاسخگویی و انتشار سوال شما منوط به ذکر کامل نام شما می باشد.
   نیازی به توضیح نیست. شواهد و درست از آب در آمدن پیش بینی ها خود گواه همه ی واقعیت هاست. هیئتی که حمایت بزرگان خود را به همراه نداشته باشد، مثل دانشگاه بی دانشجو است. قطعا اولین منبع و منشا مشروعیت یک هیئت تنیس روی میز اعم از درچه، نجف آباد یا اصفهان همراهی و تایید اکثریت قریب به اتفاق بزرگان و پیشکسوتان آن منطقه هست، بوده و خواهدبود و این نبود همدلی قابل پنهان کردن نیست. به ذکر این نکته اکتفا می کنیم که طبق اظهارات یکی از اهالی تنیس روی میز درچه در روز مسابقه متاسفانه اصلا چیدمان سالن درچه چیدمان مسابقه نبود، چیدمان تمرین بود.

  • ۱- همانطور که گفته شد نظرات شما با ذکر نام کامل قابل انتشار خواهدبود.
   ۲- اول آدرس ایمیل www. نیست.
   ۳- به اندازه ی کافی از سالن تاریک و لامپ های سوخته و میزهای ایده آل شما روز مسابقه بازدید کردیم.
   ۴- تمام پیش بینی ها طبق تجربیات گذشته و اطلاعات شهودی انجام شده و خوشبختانه تا این لحظه از سه پیش بینی این سایت هر سه به وقوع پیوسته. درمورد پیش بینی فکر نمی کنم نیازی به جوابگویی باشد. خصوصا این که شما چند هفته بعد از این ماجرا تازه به فکر این موضوع افتاده اید.
   ۵- هدف تخریب یا تحقیر نیست. امیدواریم شما که بعد از خانه ی تنیس روی میز بزرگترین سالن اختصاصی نزدیک به مرکز استان را در اختیار دارید در آینده بتوانید میزبانی های خوبی داشته باشید. بین ما و بازیکنان و اهالی تنیس روی میز درچه هم در گذشته چیزی جز دوستی نبوده.

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا