خانه / اخبار / شاهکار جدید فدراسیون تنیس روی میز
شاهکار جدید فدراسیون تنیس روی میز

شاهکار جدید فدراسیون تنیس روی میز

 

امین میرالماسی بازیکن فصل قبل نفت سپاهان

میرالماسی: نه می توانیم به لیگ عراق نرویم و نه می توانیم دسته برتر را از دست دهیم

پینگ پنگ باز ایران می گوید: با تعیین تاریخ جدید برای دسته برتر و همزمانی آن با لیگ عراق نمی دانیم باید در کدام مسابقه شرکت کنیم چون از یک سو به باشگاه عراقی تعهد داریم و از سوی دیگر اگر در دسته برتر نباشیم از رقابت ها حذف خواهیم شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان درگفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، درباره همزمانی تاریخ جدید دسته برتر با رقابت های لیگ عراق گفت: ابتدا قرار بود که این لیگ عراق روزهای سوم و چهارم مهر برگزار شود اما دوباره اعلام شده است که این مسابقات روز اول مهر برگزار شود اما حتی اگر تاریخ لیگ عراق تغییر هم نمی کرد باز هم فرصت کافی نداشتیم که بتوانیم خود را برای این رقابت ها ریکاوری کنیم.

 

وی ادامه داد: بالاخره ما با باشگاههای عراقی قرارداد داریم و آن ها پول می دهند تا پیروز میدان باشیم نه این که برویم و ببازیم. زمانی که برای برگزاری دسته برتر در نظر گرفته اند، زمان مناسبی نیست.

 

میرالماسی اضافه کرد: با تاریخی که اعلام شده است ما مجبوریم که در یکی از این رقابت ها شرکت کنیم درحالی که از یک طرف با باشگاه های عراقی قرارداد داریم و باید به تعهدات خود عمل کنیم چون اگر غایب باشیم، آن ها می توانند از ما به فدراسیون جهانی شکایت کنند یا حتی محروممان کنند و از سوی دیگر اگر در مسابقات دسته برتر شرکت نکنیم از دور رقابت ها حذف خواهیم شد. من خودم هم نمی دانم که چه کاری باید کرد؟

 

این بازیکن پینگ پنگ ادامه داد: فدراسیون خود ۲۵ درصد از قرارداد ما را بر می دارد و اجازه حضور ما در لیگ عراق را داده است به همین دلیل موظف است به صورت هماهنگ شده تر برنامه ریزی کند.

 

وی افزود: زمانی که قرار بود مسابقات دسته برتر روزهای نهم و دهم شهریور برگزار شود، من در اوج آمادگی بودم اما وقتی این مسابقات به تعویق افتاد دوباره مجبور شدم کمی ریکاوری داشته باشم تا خود را به آمادگی برسانم هر چند حالا وضعیت بدنی ام خوب نیست و نگرانم که چطور به اوج آمادگی برسم؟ آماده شدن کار ساده ای نیست و ممکن است که در حرف این موضوع بسیار ساده به نظر برسد.منبع: ttclub.ir

شرح: در حالی که دو روز مانده به برگزاری مسابقات دسته ی برتر به دلیل نه چندان مشخص و موجه مسابقات رده بندی دسته ی برتر بزرگسالان کشور لغو شده بود در یک اقدام باز هم تقریبا حساب نشده تاریخی بسیار نزدیک به لیگ عراق که چندین بازیکن از ایران در آن حضور دارند را برای دسته ی برتر انتخاب کرد. این تصمیم مجددا غیر حرفه ای قطعا به زودی با واکنش مجدد بازیکنان دسته برتری مواجه خواهد شد. البته پیش بینی می شود اوج این واکنش ها بعد از نتایج دسته برتر باشد که شاید برخلاف پیش بینی ها رقم بخورد و همچنین پیش بینی می شود به خاطر حفظ قاطعیت و نشان ندادن نقطه ضعف، فدراسیون زمان تعیین شده را تغییر ندهد مگر این که بتواند باعث تغییر زمان برگزاری لیگ عراق شود. برای بازیکنان بزرگ ،ارزشمند و افتخار آفرین تنیس روی میز کشورمان که  برای درآمد مناسب تر در دو لیگ بازی می کنند و به حق بین المللی خود نرسیده اند و با اوصاف لیگ امسال معلوم نیست باید “باشگاه ها مزایده برگزار کنند یا بازیکنان مناقصه” آرزوی سربلندی و خوشبختی داریم. همجنین بازهم برای محمد فرقدانی بازیکن ارزشمند استان در این رقابت ها آرزوی موفقیت داریم.

طبق آخرین اخبار منتشر شده افشین نوروزی و محمدرضا اخلاق پسند دو بازیکن المپیکی و از سرمایه های اصلی تنیس روی میز کشور از این تصمیم ابراز نارضایتی کردند. اخلاق پسند ضمن اعلام نارضایتی از این تصمیم اعلام کرد که در صورت تغییر نکردن این رای باتوجه به تعهدی که به تیم عراقی دارد و زیان مالی در دسته ی برتر شرکت نخواهدکرد.

مهران احدی هم به جمع اعتراض کنندگان اضافه شد و اعلام کرد طبق تعهدی که به باشگاهش دارد درصورت تغییر نکردن تصمیم در دسته برتر شرکت نخواهدکرد.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا