خانه / اخبار / سرنوشت نامعلوم تر برای تیم ملی تنیس روی میز کشور با استعفای علیدخت
سرنوشت نامعلوم تر برای تیم ملی تنیس روی میز کشور با استعفای علیدخت

سرنوشت نامعلوم تر برای تیم ملی تنیس روی میز کشور با استعفای علیدخت

ابراهیم علیدخت سرمربی تیم ملی تنیس روی میز کشور و اولین بازیکن المپیکی تنیس روی میز از سمت خود درخواست استعفا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان و با تایید خبرگزاری های مختلف از جمله خبرگزاری فارس، در ادامه ی پت و مت بازی های تکراری و دامنه دار صدر فدراسیون تنیس روی میز کشور که مدت هاست سرنوشت و زندگی حرفه ای اهالی این رشته را در کشوربه بازی گرفته است ابراهیم علیدخت سرمربی تیم ملی تنیس روی میز بزرگسالان کشور از سمت خود استعفا کرد. ظاهرا این تصمیم علیدخت به خاطر دخالت های مکرر سایرین و به خصوص مسئولین فدراسیون در امور تیم ملی گرفته شده است.

این در حالی است که در یک اقدام از پیش تعیین نشده قرار بود و هنوز هست که تعدادی از بازیکنان برتر کشور در رده های سنی جوانان تا بزرگسالان با نام تقریبا غیر قابل هضم تیم ملی بزرگسالان کشور اردویی را از فردا در اصفهان برپا کنند که همین امر باعث تغییر مکان برگزاری رقابت های دسته یک بزرگسالان استان هم شده بود. طبق این خبر نه تنها احتمال زیادی دارد که این اردو با لغو یا اختلال مواجه شود، بلکه حتی ممکن است اعزام بازیکنان تیم ملی به آلمان و لهستان با تغییرات و تهدیداتی مواجه شود. قبل از سایرین این را هم پیش بینی می کنیم که احتمالا به خاطر تصمیم بانک دی به تیم داری دوباره در لیگ امسال یا پیشنهاد خوب یک باشگاه دیگر برای همکاری، ابراهیم علیدخت در یک اقدام عاقلانه تصمیم به ترک تیم ملی بی منفعت پرحاشیه ای گرفته هرروز یک صاحب و مدعی جدید دارد و قصد فعالیت باشگاهی برای فصل جدید داشته باشد.

در پایان واضح تر و بی پرده تر از همیشه باید گفت که: همه میگن شاه نمیخوایم نخست وزیر عوض می شه ، .. ….. .. ……. …. …. … ….

و عجب جناب رئیس محکم سر جای خودش نشسته و با اعتماد به نفس کاذب بالا با سرنوشت همه بازی میکند! نوروزی و اخلاق پسند جایی ندارند، فلانی جا دارد (البته تا وقتی به به و چه چه می کند)، تکابی جایی نمی رود (البته ما هم امیدواریم چنین باشد) و صدها تصمیم برخاسته از یک طرز فکر خودرای و دیکتاتور مآب

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا