سخن مولف!

به نام خدا

از آنجا که پایگاه اینترنتی مناسبی برای اطلاع رسانی تنیس روی میز استان اصفهان وجود نداشت، تصمیم گرفتم با راه اندازی این وبسایت، ضمن اطلاع رسانی و انتشار اخبار، سهمی هرچند ناچیز در پیشرفت تنیس روی میز استان داشته باشم. ضمن این که اعلام می کنم در این لحظه و تا اطلاع ثانوی این سایت به صورت شخصی اداره شده و محتوای آن طبق توصیه یا تحت امر هیچ مسئولی نمی باشد. پیشکشی ناقابل به اهالی زحمتکش تنیس روی میز استان اعم از مربیان، بازیکنان و داوران که بدون عشق و علاقه و با شرایط موجود لحظه ای در این میدان باقی نمی ماندند.

از شما دوست عزیز هم خواهشمندم با ارسال پیشنهادات و انتقادات خودتون و معرفی به دیگران  به پیشرفت سایت و نتیجتا پیشرفت تنیس روی میز کمک کنید. قطعا انگیزه  و گرمای هر سایتی به بازدید کنندگان و منتقدین اون بستگی داره و سایت بدون بادید کننده مثل سالنی میمونه که مربی داشته باشه و بازیکن نداشته باشه.

به امید موفقیت، سلامتی و دل خوش!

دوست شما، مولف سایت

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا