خانه / اخبار / رییس فدراسیون تنیس روی میز : امیدواریم در دولت جدید حضور بخش خصوصی در ورزش فعال تر شود

رییس فدراسیون تنیس روی میز : امیدواریم در دولت جدید حضور بخش خصوصی در ورزش فعال تر شود

رییس فدراسیون تنیس روی میز با اشاره به آغاز به کار دولت یازدهم ابراز امیدواری کرد که در این دولت حضور بخش خصوصی در ورزش فعال تر شود .

به گزارش اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران ، محمد زارع پور در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در اصفهان اظهار داشت: امیدوارم با شروع به کار دولت تدبیر و امید وضع مالی بخش خصوصی بهبود یافته و با معافیت های مالیاتی، حضور این بخش را در ورزش پررنگ و فعال تر کند.

وی با اشاره به استقبال کم باشگاه های حرفه ای از حضور در لیگ اخیر تنیس روی میز تصریح کرد: نمی توان انتظار داشت که بخش خصوصی به این رشته ها ورود پیدا کند اما مطالبات آنها محقق نشود.

رییس فدراسیون تنیس روی میز، رکود اقتصادی، نبود حمایت کننده مالی و نداشتن پخش مستقیم رقابت های لیگ از صدا و سیما را از موارد تمایل نداشتن به شرکت در لیگ برشمرد.

وی افزود: به دنبال پاسخگویی به مطالبات بخش خصوصی از سوی فدراسیون و ادارات کل ورزش استان ها هستیم.

زارع پور یادآور شد: به منظور پیشگیری از حضور تک ساله برخی باشگاه ها در رشته تنیس روی میز مقرر کردیم تا از سال ۹۲ باشگاه هایی که دستکم قراردادهای دو و سه سال با بازیکنان خود بسته اند، اجازه شرکت در لیگ برتر را داشته باشند.

وی درباره شرایط این رشته در اصفهان نیز گفت: استان اصفهان از آکادمی خوبی برای تنیس روی میز برخوردار بوده و تاکنون میزبان بسیاری از اردوهای تیم ملی و مسابقات بوده است.

رییس فدراسیون تنیس روی میز ابراز امیدواری کرد که رقابت های جام فجر امسال در بخش بانوان و آقایان در رده نوجوانان و جوانان به میزبانی اصفهان برگزار شود.

وی همچنین اظهار داشت: لیگ برتر امسال نسبت به سنوات گذشته بهتر برگزار شده است اما برگزاری مسابقات آسیایی و جام فجر در خلال این لیگ موجب به طول انجامیدن زمان برگزاری آن شد.

رییس فدراسیون تنیس روی میز با اشاره به اینکه لیگ آینده تنیس از اواخر مهر آغاز خواهد شد، گفت: در صددیم تا باشگاه های خصوصی بیشتری برای شرکت در این مسابقات اعلام آمادگی کنند.

وی در تشریح اهم مسابقات پیش روی تنیس روی میز کشور گفت: ششم شهریور سال جاری تیم ملی تنیس روی میز آقایان به مسابقات نوجوانان آسیا در قطر اعزام می شوند.

زارع پور افزود: ندا شهسواری و نوشاد عالمیان از قهرمانان المپیکی کشورمان تمرینات خود را با جدیت زیر نظر کادر فنی تیم ملی دنبال می کند.

وی اظهار کرد: امیدوارم پس از ۵۰ سال، در مسابقات آسیایی ۲۰۱۴ مردان و نیز المپیک ۲۰۱۶ مدال آوری داشته باشیم.

به گزارش ایرنا، هفته پایانی دور برگشت مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز بانوان عصر پنجشنبه به میزبانی باشگاه فولاد ماهان در خانه تنیس روی میز اصفهان پیگیری شد و در این رقابت ها تیم بانوان ماهان با نتیجه پنج بر یک، صنعت مس کرمان را شکست داد.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا