خانه / اخبار / رقابت های رده بندی (دوره ای) دسته ۳ بزرگسالان کشور آغاز شد
رقابت های رده بندی (دوره ای) دسته ۳ بزرگسالان کشور آغاز شد

رقابت های رده بندی (دوره ای) دسته ۳ بزرگسالان کشور آغاز شد

پس از انتخاب ۸ بازیکن، امروز رقابت های دسته ۳ بزرگسالان کشور با برگزاری ۹ دور از مرحله ی دوره ای پیگیری شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان، در مسابقات انتخابی دور دوم رقابت های دسته ۳ بزرگسالان کشور، دیروز ۸ بازیکن از اصفهان، تهران و توابع تهران، آذربایجان، خوزستان، یزد و کردستان به دسته ۳ بزرگسالان کشور صعود کردند. این رقابت ها امروز با برگزاری ۹ دور از مرحله ی دوره ای ادامه پیدا کرد. از استان اصفهان برای چندمین بار پیاپی محمدرضا تائبی پور که سابقه ی حضور در دسته دوی کشور را هم دارد موفق شد بار دیگر به دسته سه صعود کند. اما سجاد حسینی و رسول یوسفان دو نماینده ی خوب استان در رقابت های انتخابی با شکست مقابل حامد نادری از توابع تهران و مهدی خوشمرام از کردستان از مسابقات انتخابی حذف شدند.

در حالی که مسعود یعقوبی و علی جابری از نفرات سقوط کرده از دسته ۲ غایب هستند، مرحله ی دوره ای با حضور ۱۴ بازیکن در ۱۳ دور ادامه خواهدیافت که تا عصر امروز ۹ دور این مسابقات برگزار شده است. تا این مرحله صعود، بقا یا سقوط هیچ یک از بازیکنان به طور کامل مشخص نیست و همه چیز به چهار دور آخر بستگی خواهدداشت. اما گلشاهی و خوشمرام نسبت به بقیه پیروزی های بیشتر و وضعیت بهتری دارند. در این دوره از مسابقات ۴ نفر برتر به دسته ۲ صعود خواهندکرد، چهارنفر بعدی در این دسته باقی خواهند ماند و نفرات بعدی از این دسته به مسابقات آزاد سقوط می کنند.

مسئولیت برگزاری این مسابقات به عهده ی آقایان ضرغام پور و همت از داوران بین المللی کشور است و آقایان انتشاری، امید، صالحی، ایزدی، شاه محمدی و حسینی داوران بین المللی تا درجه ۲ از استان اصفهان وظیفه ی داوری بازی ها را به عهده دارند. به دلیل حضور دو بازیکن از اصفهان در این دسته، دو داور غیر اصفهانی در این مسابقات حضور دارند.

*خبر اصلاح شد

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا