خانه / اخبار / رضایی: تجربه بزرگان و استعداد جوانان باعث پیروزی ماشد
رضایی:  تجربه بزرگان و استعداد جوانان باعث پیروزی ماشد

رضایی: تجربه بزرگان و استعداد جوانان باعث پیروزی ماشد

مسابقات پیام نور

مربی تیم برتر تنیس روی میز ششمین المپیاد فرهنگی -ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های پیام نور سراسر کشور گفت : به دلیل وجود سه بازیکن بالای ۴۰ سال در این تیم توانستیم تجربه و استعداد را در کنار هم قرار داده و تیم حرفه ای برای حضور در مسابقات آماده سازی کنیم .

عبدالرضا رضایی در مورد ارزیابی خود از سطح مسابقات اظهار کرد : با توجه به اینکه ۸ تیم برتر در المپیاد پیام نور شرکت می کنند و بازیکن های بسیار خوبی در مسابقات حضور دارند رقابت ها در سطح کمی و کیفی بسیار بالایی قرار داشت . وی در مورد تمرین های تیم تنیس روی میز اصفهان برای کسب مقام نخست افزود : ما چندین ماه در اردو به سر بردیم و از طرفی هفته ای چند جلسه تمرین داشتیم .

همچنین بازیکنان ما به صورت شخصی هفته ای دو جلسه تمرین می کردند . رضایی ادامه داد :‌تمرین های فشرده و سخت و حتی تمرین های انتخابی داشتیم و از میان شرکت کنندگان نفرات برتر را انتخاب کردیم . وی بیان کرد : با توجه به انجام این تمرینات توانستیم با تلاش بالا و سرسختانه مقام اول را کسب کنیم . مربی تنیس روی میز دانشگاه پیام نور استان اصفهان در مورد نقاط قوت این تیم که سبب برتری در این مسابقات شد ،‌اذعان کرد :‌اصفهان در رشته ورزشی تنیس روی میز دارای تیم یکدستی بود و همچنین ترکیبی از بازیکنان جوان و میانسال داشتیم . وی اشاره کرد : در این تیم سه بازیکن با سن بالای ۴۰ سال وجود داشت و با استفاده از تجربه و پختگی آنان توانستیم در کنار مهدی زمانی که بازیکن جوان و برتر تیم ما بود ترکیبی از نیروی جوان و با تجربه بسازیم که این امر سبب برتری تیم ما  شد .

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا