خانه / اخبار / رئیس هیئت استان اصفهان : توصیه‌ام به باشگاهها، سرمایه گذاری در لیگ بانوان است

رئیس هیئت استان اصفهان : توصیه‌ام به باشگاهها، سرمایه گذاری در لیگ بانوان است

رئیس هیئت تنیس روی میز اصفهان به عنوان یکی از نمایندگان هیئت استانهای مختلف از وضعیت کمبود بودجه ابراز نارضایتی کرد .

به گزارش اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران ، مهدی تکابی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، اظهار داشت: من به عنوان یکی از نمایندگان هیئت استانهای مختلف ورزشی از وزیر جدید و سرپرست وزارت ورزش و جوانان خواهش می کنم تا به رسالت اصلی خود که پرداختن به امور ورزش و جوانان است و بستر اصلی آن هیئت های استانی هستند، توجه ویژه ای داشته باشند.

وی ادامه داد: اکنون وضعیت بودجه هیئت های استانی به قدری اسفبار است که برخی حتی توان پرداخت قبض آب و برق خود را هم ندارند.

من گله ای از مدیرکل استانها یا رئیس فدراسیونها ندارم، زیرا می دانم آنها نیز بودجه ندارند تا در اختیار هیئت ها قرار دهند، اگر با همین روند پیش برویم، روسای چندین هیئت ریزش خواهند داشت.

تکابی تاکید کرد: هیئت اصفهان هم اگر به صورت خودگردان و اسپانسر اداره نمی شد، اجازه هیچگونه فعالیتی را نداشتیم.

اصفهان در سال آینده فقط در بخش بانوان سرمایه گذاری می کند

تکابی بعد از قهرمانی تیم فولاد ماهان در لیگ بانوان، اظهار داشت: در لیگ امسال بانوان تجربه خوبی را با تیم فولاد ماهان داشتیم، بانوان پینگ پنگ نشان دادند که هم از نظر اخلاقی، انضباطی و فرهنگی بسیار بهتر از آقایان هستند.

من به هیچ عنوان مشکلات عدیده انضباطی را که با مردان داشتم، با بانوان نداشتم و به طور رسمی اعلام می کنم از سال آینده نیز در بخش بانوان و با حفظ بازیکنان خوب فولاد ماهان سرمایه گذاری خواهیم کرد، اما در لیگ مردان بزرگسال تیمی نخواهیم داشت.

وی در پایان خاطر نشان کرد: البته تیم هیئت اصفهان در لیگ جوانان و امید پسران تیم داده است و امسال با این نام شرکت می کنیم. من از سایر اسپانسرها و باشگاهها هم دعوت می کنم که در لیگ بانوان تنیس روی میز تیم بدهند، زیرا بانوان هم کم هزینه تر هستند، هم بازده بالایی دارند.

منبع: ttclub.ir

اضافه تر: خیلی خیلی خیلی متاسفیم که با سوء مدیریت برخی حضرات (امیدوارم سوء تفاهم نشه هیچ ارتباطی به پینگ پنگ نداره) باید مدت ها شاهد رکود اقتصادی در این مملکت باشیم و شاهد باشیم بعد از یک سوم شدن قدرت خرید مردم و سه برابر شدن قیمت تجهیزات تنیس روی میز به دنبال همین اتفاق، بازیکن المپیکی کشورمون به خاطر گرفتن قرارداد سه فصل پیش که تقریبا یک پنجم سه سال پیش ارزش داره خیلی خیلی ممنون و مدیون باشگاهش باشه. واقعا متاسفیم و امیدواریم که با تدبیر دولت جدید از این رکود و بی بودجه بودن هیئت ها و فدراسیون نجات پیدا کنیم که پینگ پنگ ورزش مرفهین کم درد نباشه و شاهد نباشیم که نمایندگان شهرستان ها اضافه بر هزینه های رفت و آمد متحمل پرداخت شهریه ی شرکت در مسابقات هم باشند و بسیاری به همین دلیل در این مسابقات غایب باشند. لازم میدونم اضافه کنم که هزینه ی شرکت در مسابقات انتخابی دسته ۳ بزرگسالان کشور مبلغ ۵۰ هزار تومان بود که همین امر باعث غیب تعدادی از بازیکنان مطرح دسته یک بزرگسالان استان شد وهیئت های بیشتر شهرستان ها هم بضاعت تامین چنین مبلغی را برای بازیکنان خود نداشتند.

در پایان باید عرض کنم مدیران باشگاه فولاد ماهان، ما هم از شما برای شور و نشاطی که ایجاد کردید تشکر می کنیم ولی شاید در این حد تامین هزینه کردن که شاید هزینه های یک بازیکن فوتبالی هم نباشه اینقدرها هم با بضاعت شما لطف بزرگ و از خودگذشتگی نیست. قطعا ۱۰۰۰ تومن صدقه دادن یک بی بضاعت هزاران برابر ۱۰۰۰ تومان صدقه دادن یک میلیاردر اجر و ارزش خواهد داشت. و همچنین مدیران نسبتا محترم باشگاه نسبتا محترم ذوب آهن، بهترین بازیکن ما رو از پایبندی به استان زادگاهش پشیمان کردید و به تنیس روی میز استان جفا کردید. وقت برای جبران باقیست ولی نه زیاد. ما تنیس روی میزی ها در حال فراموش کردن الطاف گذشته ی شما هستیم. همچنین لازم به ذکر میدونم ضربه ای که باشگاه بانک دی با دو برابر کردن قراردادهای بازیکنان فقط برای یک سال به تنیس روی میز زد و از تیم داری مجدد خودداری کرد را یادآوری کنم.

امیدوارم در فرصت باقی مانده تا شروع لیگ بزرگسالان با حل شدن مشکلات موجود زمینه ی تیم داری اصفهان در این لیگ هم به همت مسئولین زحمتکش هیئت استان فراهم بشه.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا