خانه / اخبار / رئیس هیئت استان اصفهان : تمام قد پشت تصمیمات کمیته انضباطی ایستاده‌ام/ به متخلفان هشدار جدی می‌دهم

رئیس هیئت استان اصفهان : تمام قد پشت تصمیمات کمیته انضباطی ایستاده‌ام/ به متخلفان هشدار جدی می‌دهم

رئیس هیئت تنیس روی میز استان اصفهان گفت: کمیته انضباطی هیئت هر رأیی را اعلام کند، تمام قد از آن حمایت کرده و با متخلفان به شدت برخورد می‌کنیم .

به گزارش اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران ، مهدی تکابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: رقابت‌های تنیس روی میز جام رمضان در رده سنی بزرگسالان را برگزار کردیم و این هفته نیز این مسابقات را در رده سنی نونهالان برگزار می‌کنیم.

وی تصریح کرد: روز جمعه نیز رقابت‌های پیشکسوتان در چهار رده سنی ۴۰ تا ۵۰، ۵۰ تا ۶۰،۶۰ تا ۷۰ و ۷۰ به بالا برگزار می‌شود.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان اصفهان در ادامه به جلسه کمیته انضباطی هیئت اشاره کرد و افزود: امروز این جلسه برگزار و احکامش نیز صادر شد که توسط آقای رجالی رئیس کمیته انضباطی اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه کمیته انضباطی در هیئت‌های ورزشی چندان فعال نیست، تأکید کرد: این کمیته در هیئت تنیس روی میز چندان فعال نبوده اما در حال حاضر قصد داریم مسائل انضباطی را جدی بگیریم.

تکابی با بیان اینکه آقای رجالی که دبیر هیئت والیبال استان نیز هستند، تصریح کرد: وی هرگونه بداخلاقی و ناهنجاری را قاطعانه برخورد می‌کند و ما هم هیچ ترسی از اجرای احکام نداریم چراکه پیگیری مسائل انضباطی نیز جزئی از ورزش است و یک ورزشکار برجسته هم باید از نظر فنی در سطح بالایی باشد هم از نظر اخلاقی.

وی ادامه داد: قانون به صورت شفاف مسائل را اعلام کرده است اما هیئت‌های ورزشی به آن بی‌توجه هستند و همین بی‌توجهی‌ها موجب این می‌شود که مشکلات فرهنگی بسیاری در جامعه ورزشکاران پدید بیاید و کوتاهی در این زمینه موجب رشد مسائل انضباطی می‌شود.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان اصفهان ابراز کرد: آقای رجالی به تمام مسائل انضباطی آگاهی و اشراف کامل دارد و زمانی هم که من این موضوعات را به وی سپردم از هر جهت خیالم راحت است چراکه می‌دانم کار خود را به خوبی می‌داند و افتخار می‌کنم که وی بر سر ما منت گذاشته و این مسئولیت را عهده دار شده‌اند.

رئیس هیئت تنیس روی میز استان اصفهان در ادامه به موارد انضباطی که از جانب هیئت تنیس روی میز استان تخلف محسوب می‌شود، اشاره کرد و اذعان داشت: یکی از این مسائل مسئله تبانی است و در صورتی‌که بازهم از این مسائل مشاهده کنیم به شدت برخورد می‌کنیم.

وی ادامه داد: دومین موضوع رعایت مسائل اخلاقی و بحث پهلوانی است که ورزشکاران باید به طور حتم این مسائل را پیگیری کنند.

تکابی متذکر شد: سومین موضوعی که برای ما اهمیت دارد این است که بازیکنان باید تابع اساسنامه باشند و به هیچ عنوان حق اعتراض به نحوه برگزاری بازی‌ها و داوری‌ها را ندارند و شکایت خود را باید از طریق روسای هیئت‌های شهرستان‌ها پیگیری کنند که پس از آن ما این موضوعات را پیگیری می‌کنیم.

وی اضافه کرد: کمیته انضباطی هیئت هر رایی را اعلام کند به طور تمام قد از آن حمایت کرده و با متخلفان به شدت برخورد می‌کنیم.

منبع : ttclub.ir

شرح:

در جریان مسابقات جام رمضان، مهرشاد پوده به دلیل اعتراض پس از مسابقه نیمه نهایی مقابل محمدامین حنطه به داوری درحالی که نیمی از سالن با نظر داور رده ملی موافق و نیمی مخالف بودند، احتمالا خود را در معرض محرومیت قرار داده است و خبر فوق مرتبط با این موضوع است. هرچند محرومیت این بازیکن که به نقل از برخی مقام های مسئول شش ماهه می باشد، ممکن است متناسب با تخلف وی باشد، ولی به نظر می رسد بهتر باشد با عذرخواهی و تخفیف مدت محرومیت، این بازیکن که به طور کلی در حال حاضر نفر سوم استان در رده بندی کشوری است با ضربه ی کمتری مواجه شده و لیگ فصل آینده را از دست ندهد. هرچند که مولف این سایت به هیچ وجه رفتار این بازیکن را تایید نکرده و امیدوار است به نحوی با این بازیکن برخورد شود که هم ضربه ی کمتری به او وارد شود و هم مانع تکرار این گونه حرکات در مسابقات شود.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا