خانه / اخبار / رئیس هیأت تنیس روی میز استان اصفهان : امیدوارم فدراسیون حمایتش را بیشتر کند

رئیس هیأت تنیس روی میز استان اصفهان : امیدوارم فدراسیون حمایتش را بیشتر کند

خبرگزاری فارس / رئیس هیأت تنیس روی میز استان اصفهان گفت: امیدوارم فدراسیون تنیس روی میز حمایتش را بیشتر کند .

به گزارش اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران ، مهدی تکابی در مراسم اختتامیه رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز بانوان اظهار داشت: کمال تشکر را از جواهری مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان که با حمایت‌های خودشان ما را یاری کردند دارم.

وی تصریح کرد: هر چند هر فردی با جواهری دیدار می‌کند جیبش همچنان خالی است اما با دل خوش از نزد وی بر می‌گردد.

رئیس هیأت تنیس روی میز استان اصفهان اضافه کرد: چندین اردوی کشوری را میزبانی کردیم و از جوانان اصفهانی نیز در کنار این اردوها استفاده کردیم تا بتوانم موجب رشد و شکوفایی این رشته در استان شوم.

وی افزود: امیدوارم فدراسیون حمایت خود را از ما بیشتر کند تا بتوانیم مانند همیشه رقابت‌های خوبی را در سطح کشور برگزار کنیم.

* ماهان اعتبار لیگ را بالا برده بود

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان،‌ سرمربی تنیس روی میز بانوان فولاد ماهان اصفهان نیز در مراسم اختتامیه رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز بانوان در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در اصفهان گفت: تیم تنیس روی میز فولاد ماهان اعتبار رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز را بالا برده بود.

فاطمه رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار داشت: این مسابقات با حضور ۵ تیم برگزار شد و رقیب اصلی ما مس کرمان بود که توانستیم این تیم را در دو دیدار رفت و برگشت شکست دهیم.

وی تصریح کرد: هر دو تیم ماهان و مس کرمان انگیزه بالایی را برای قهرمانی در این رقابت‌ها داشتند و حضور ماهان موجب اعتبار این جام شده بود.

سرمربی تنیس روی میز بانوان فولاد ماهان اصفهان اضافه کرد: اصفهان از بازیکنان خوبی در تنیس روی میز در صورتی که سرمایه‌گذاری مناسبی روی ورزشکاران این رشته در اصفهان انجام پذیرد بهره‌برداری مناسبی را در آینده شاهد خواهیم بود.

رجبی افزود: از ده بازیکن تیم ملی سه بازیکن به نامهای پریسا صمدی، منصوره رضایی و آنا فیاضیان در این تیم حضور دارند.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا