خانه / اخبار / ذوب آهن برای حضور در لیگ برتر بزرگسالان اعلام آمادگی کرد
ذوب آهن برای حضور در لیگ برتر بزرگسالان اعلام آمادگی کرد

ذوب آهن برای حضور در لیگ برتر بزرگسالان اعلام آمادگی کرد

داریوش ضرغام پور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان که چندی پیش با روی کار آمدن سعید آذری به عنوان مدیر عامل دچار تغییر و تحولاتی شد برای شرکت در لیگ برتر بزرگسالان تنیس روی میز کشور در فصل ۹۲-۹۳ اعلام آمادگی کرد. این در حالی است که این باشگاه از دوره های قبلی حضور خود در لیگ برتر هم به سازمان لیگ و هم به بازیکنان خود بدهی دارد.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون تنیس روی میز با بیان اینکه از سوی باشگاه ذوب آهن هم با وی تماس گرفته شده است، اظهارداشت: با توجه به تغییرات مدیریتی در سطح باشگاه ذوب آهن، این باشگاه بی تمایل به حضور دوباره در لیگ نیست. حتی از سوی این باشگاه با من تماس گرفته شد و اعلام شد که می‌خواهیم در لیگ امسال شرکت کنیم اما مشکلی که در رابطه با ثبت‌نام ذوب آهن وجود دارد، بدهی این تیم است.

ضرغام‌پور خاطرنشان کرد: ذوب آهن نزدیک به ۴۰ میلیون تومان به فدراسیون بدهی دارد. نمی‌توانیم از چنین تیمی برای حضور در  مسابقات ثبت‌نام کنیم هرچند که برای آغاز فصل جدید لیگ نیازمند حضور تیم‌ها تا به حد نصاب رسیدن‌شان هستیم. در هر صورت به مسئولان ذوب آهن گفته‌ایم که اول باید برای تسویه حساب و پرداخت بدهی‌های‌شان اقدام کنند تا بتوانیم از آنها ثبت‌نام کنیم.

قطعا مدیران محترم باشگاه ذوب آهن اصفهان قبل از چنین تصمیمی به خوبی از قوانین سازمان لیگ کشور آگاهی دارند. امیدواریم با تدبیر مسئولین این باشگاه ضمن رفع مشکلات گذشته شاهد حضور این نماینده ی همیشه شایسته ی استان در رقابت های لیگ باشیم.

پیش بینی می کنیم با اعلام آمادگی تیم ذوب آهن اصفهان، تیم هیئت اصفهان که به احتمال زیاد هنوز مبلغ ۸ میلیون تومانی ورودی لیگ را پرداخت نکرده است از این رقابت ها اعلام انصراف کند چرا که هدف اصلی مسئولین محترم هیئت استان بیشتر این بوده که نماینده ای از استان در رقابت های لیگ برتر بزرگسالان حضور داشته باشند. البته با توجه به این گفته که هدف از شرکت تیم هیئت اصفهان در لیگ میدان دیده شدن بازیکنان بوده است هنوز احتمال کمی برای حفظ این تیم باقی خواهد بود هرچند که با نتایج نه چندان مطلوب بازیکنان همین تیم در لیگ جوانان و امید این احتمال کمتر خواهدبود و قطعا بازیکنان ترجیح خواهند داد در عضویت هرچند تشریفاتی یک باشگاه معتبر و بزرگ باشند و امتیازات بیشتری از باشگاه خود دریافت کنند.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا