خانه / اخبار / دور سوم مسابقات آزاد و دسته یک بزرگسالان آقایان استان
دور سوم مسابقات آزاد و دسته یک بزرگسالان آقایان استان

دور سوم مسابقات آزاد و دسته یک بزرگسالان آقایان استان

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان به نقل از سایت هیأت تنیس روی میز استان اصفهان، مسابقات آزاد و دسته یک بزرگسالان استان اصفهان از تاریخ ۹۲/۷/۲۵لغایت ۹۲/۷/۲۶ در خانه تنیس روی میز اصفهان برگزار می گردد لذا از علاقه مندان به شرکت در این رقابتها دعوت می شود با شرایط ذیل در مسابقات حضور یابند.

۱-     در تاریخ ۹۲/۷/۲۵ ساعت ۸ لغایت ۹ صبح از شرکت کنندگان  ثبت نام بعمل آمده و رأس ساعت ۹:۳۰ صبح مسابقات آغاز می شود. بعد از ساعت ۹ ثبت نام صورت نمی گیرد.

۲-     مسابقات بصورت دوره ای و حذفی برگزار گردیده و تعداد ۵ نفر به دسته یک صعود خواهند کرد.

۳-     ورودیه مسابقات آزاد مبلغ ۱۵۰،۰۰۰ ریال می باشد که باید نقداً به سرداور مسابقات تحویل داده شود.

۴-     مسابقات دسته یک به صورت دوره ای بعد از مسابقات آزاد شروع می گردد.

۵-     مسابقات دسته یک عصر روز ۹۲/۷/۲۵ آغاز و در نهایت ۸ نفر در دسته یک ابقاء خواهند شد.

۶-      بازیکنان دسته یک که می بایست رأس ساعت ۱۴ بعدازظهر روز ۹۲/۷/۲۵ خود را به سرداور مسابقات معرفی نمایند عبارتند از : محمد رضا تائبی پور (اصفهان)، مهرشاد پوده (اصفهان)، محمد امین حنطه (کاشان)، محسن سرائیان (اصفهان)، مهرداد قاصد (اصفهان)، بزرگمهر فیاض (اصفهان)، مصطفی قازی (اصفهان)

۷-     معرفی نامه رسمی از هیأت شهرستانها و کارت بیمه ورزشی الزامی میباشد.

۸-     امتیاز دهی این مسابقات بر ضریب دو محاسبه شده، یعنی نفر اول دسته یک ۲۴ امتیاز و نفر دوازدهم ۲ امتیاز کسب خواهد نمود و امتیازات به رنکینگ های قبلی اضافه خواهد گردید.

۹-     در صورت انصراف در طول مسابقات دسته یک به هر دلیل؛ ۱۰ امتیاز از امتیازات رنکینگ آن بازیکن کسر خواهد گردید؛ انصراف با گواهی پزشک پس از بررسی در هیأت استان قابل قبول می باشد.

 

شرح بیشتر: به دلیل محرومیت شش ماهه ی یوسف سلیمانی و حذف خود به خودی او از دسته یک در این انتخابی ۵ نفر به دسته یک بزرگسالان راه خواهندیافت. بنابراین به احتمال زیاد محمدرضا تائبی پور بتواند به راحتی جای او را در مکان سوم در این دوره تصاحب کند.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا