خانه / سخنی با اهالی تنیس روی میز / دلسوزی برای سرمایه های کشور یا تنیس روی میز به سبک جدید
دلسوزی برای سرمایه های کشور یا تنیس روی میز به سبک جدید

دلسوزی برای سرمایه های کشور یا تنیس روی میز به سبک جدید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان یکی از سایت های خبری تنیس روی میز کشور پس از انتشار اخباری تند و در برخی قسمت ها با زیر سوال بردن دیگران بار دیگر با دلایل بعضا نامعلوم و بی مورد به انتقاد پرداخت.

این سایت خبری که یکی از پر بازدیدترین سایت های ایرانی است و به اطلاع رسانی تنیس روی میز کمک های زیادی نیز کرده است در روزها و ماه های گذشته خود به یکی از منابع حاشیه سازی در تنیس روی میز مبدل شده و اکثر اخبار آن با نظرات شخصی مدیر سایت رنگ و بوی دیگری به خود می گیرد. از این قبیل اخبار می توان به انتشار اخبار داخلی و محاوره های درون فدراسیون اشاره کرد که شاید حتی با این وجود که تقریبا دیگر کسی به این فدراسیون اعتقاد ندارد و همه از آن گلایه مند هستند کار جالبی نباشد. اما در یکی از آخرین اخبار این سایت شاهد بودیم که برای چندمین بار مسئولین و مربی باشگاه پتروشیمی بندرامام زیر غلتک رفته و به باد انتقادهای بعضا اهانت آمیز گرفته شد. شاید حتی این چنین مداخله ای در تصمیمات داخلی یک باشگاه بتواند مورد پیگرد قانونی قرار بگیرد.

اما قبل از وارد شدن بیشتر در جزئیات باید بازهم مطابق گذشته متذکر شوم که مولف این مطلب هیچ علاقه و ارادت خاصی به هیچ یک از طرفین نداشته و فقط قصد روشنگری را داشته است. قطعا مخاطبان این سایت در ادامه ی این متن و در گذشته و اتفاقات اخیر داخلی هیئت استان هم این موضوع و دفاع و انتقاد از طرفین این موضوع را دیده و خواهند دید.

گفته شد که مدیر سایت ذکر شده برای مقاصدی سخنانی را در اخبار مختلف چندین بار تکرار کرده که با جزئیات بیشتر ذکر خواهدشد. ایشان چندین بار بعد از نام تیم پتروشیمی اذعان کرده اند که این تیم از بازیکنان غیر بومی استفاده می کند. برای همه قبل از فرمایش ایشان مشخص است که آقایان رویین تن، نوبخت و علیرضا امراء بازیکنان بومی این باشگاه نیستند. و البته استفاده از بازیکنان غیربومی جرم هم نیست. و اشتباهات یک مربی در جلسه ی فدراسیون و تاثیر احتمالی ایشان در بی نظمی در برنامه های اخیر فدراسیون هم دلیل کافی برای زیر سوال رفتن همه ی اقدامات وی نیست. تازه در سایت این شخص محترم منتظر خواندن افشاگری درمورد تیم خلیج پژم هم هستیم. از روز روشن تر و شاید خیلی ناخوشایند است که می بینیم در لیگ جوانان و امید همیشه بیش از نیمی از تیم ها جنوبی هستند. تازه ایشان که جنوبی هستند به اطرافیان خود هم رحم نکرده و همه را به رگبار انتقاد می بندند. از نظر این کارشناس موفق فقط عده ی معدودی در دسته ی “خوب ها” قرار دارند و بقیه در قسمت “بدها” بوده و دم و دقیقه ضربدر می خورند! از دیگر کرامات ایشان دستکاری و افزودن توضیح و گلچین کردن نظرات بازدید کنندگان وبسایتشان است که بعضا نظر دهنده ی گرامی را مایوس می کنند!

به ادامه ی داستان پتروشیمی بپردازیم. بعد از جذب نوشاد عالمیان، محمدرضا اخلاق پسند و محمد فرقدانی که بهترین های ایران هستند توسط پتروشیمی برای فصل آینده ایشان بار دیگر ترش کرده و فرمودند با این اوضاع اقتصادی دیگر پتروشیمی رقیبی نخواهد داشت. اولا که با این اوضاع شیر تو شیر فدراسیون ایران تنها چیزی که بی معنی است سقف و کف قرارداد و فصل و قوانین نقل و انتقالات است و وقتی همه چیز حتی دسته ی برتر کشور پادر هواست مربی این تیم خیلی هم لطف کرده اند که برای جذب بازیکن و شروع تمرین پیش قدم شده اند. ثانیا از نظر مالی سرمایه های کشور (و نه فقط جنوب کشور و ماهشهر) صرف بهترین ها و سرمایه ها و افتخار آفرینان برتر همین کشور شده و نه به چاهی ریخته شده و نه جرمی صورت گرفته. شما که برای چنین کاری این چنین واکنش نشان می دهید قطعا حرف های تند تری برای وقایع بعدی خواهید داشت. و البته حتما هر بیننده ای خواهد گفت که بعضی جملات مثل بی اثر قلمداد کردن مربی تیم بعد از جذب چنین بازیکنانی یک توهین و حرف بی مورد بیش نیست و بهتر بود نقطه ی بهتری را به عنوان نقطه ضعف فرد ناهم سلیقه ی خود هدف می گرفتید. دیدیم و خواهیم دید که پتروشیمی با این ترکیب “غیر بومی” در لیگ جوانان و امید هم شانس خیلی کمی برای قهرمانی دارد و شاید با چنین تیم بستن عجولانه ای دست سایر تیم ها برای دادن تیم بهتر بازتر باشد و شانس قهرمانی پتروشیمی کمتر از پیش بینی عجولان.

اما از طرف دیگر با فعالیت های این سایت (سایت ذکر شده) شاهد هستیم که در پینگ پنگ مثل فوتبال راه انتقاد و مصاحبه و شکایت باز شده و الان بازیکنان دم به دم مصاحبه کرده و نارضایتی خود را اعلام می کنند که جا دارد از شهامت همان مدیر سایت بعضا بی انصاف تقدیر کنیم.

در پایان و قبل از این که بیش از این شما بیننده ی گرامی خسته شوید باید گفت که در کنار همه ی معایب تنیس روی میز که با گذر زمان و انتقادهای منصفانه قطعا حل خواهدشد یک مجموعه عیب بزرگ و بیماری جدید به نام هایی مثل پیش داوری، بی احترامی، افشاگری های بی مورد، زیر سوال بردن و هتک حرمت به تنیس روی میز اضافه شده که در جاها و اخبار مختلف شاهد آن هستیم و امیدواریم شاهد نباشیم که همه ی مشکلات حل شود و هنوز شاکیان و ناقدان طبق عادت شاکی یا بی انصاف باشند. همچنین به عنوان یک پس کسوت ناچیز به ایشان و عزیزان مشابه توصیه می کنم با دادن اطلاعات کافی در نهایت قضاوت را به خود مخاطبین واگزار کنند.

(پیش بینی های قبلی این سایت مبنی بر تمدید قرارداد فرقدانی با پتروشیمی نیز محقق شد)

آینه گر عیب تو بنمود راست، خودشکن آیینه شکستن خطاست

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا