خانه / اخبار / درخشش نونهالان پینگ‌پنگ‌باز کاشانی در استان اصفهان

درخشش نونهالان پینگ‌پنگ‌باز کاشانی در استان اصفهان

رئیس هیئت تنیس روی میز شهرستان کاشان از درخشش نونهالان کاشانی در این رشته ورزشی در مسابقات دسته اول نونهالان استان اصفهان با کسب دو مقام برتر خبر داد .

به گزارش اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران ، سید علیرضا زیباکلام امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کاشان اظهار داشت: تیم دو نفره تنیس روی میز نونهالان شهرستان کاشان در مسابقات آزاد و دسته یک استان اصفهان موفق به کسب یک مقام قهرمانی و یک مقام سومی شد.

وی گفت: بعد از برگزاری مسابقات آزاد تنیس روی میز نونهالان استان در سالن خانه پینگ پنگ اصفهان شش بازیکن برتر این مسابقات به مسابقات دسته یک استان صعود کردند تا به همراه شش بازیکن دسته یک رقابت‌های خود را ادامه دهند.

رئیس هیئت تنیس روی میز کاشان تصریح کرد: مسابقات تنیس روی میز دسته یک استان با حضور ۱۲ بازیکن آغاز شد که در بین بازیکنان این دوره از مسابقات، تیم دو نفره محمد صباغیان و میلاد عابدیان از شهرستان کاشان موفق به کسب یک مقام قهرمانی و یک مقام سومی در این رقابت‌ها شد.

زیباکلام یادآور شد: محمد صباغیان نونهال تیم تنیس روی میز کاشان در این دوره از رقابت‌ها با غلبه بر تمامی حریفان با اقتدار به مقام قهرمانی رسید و میلاد عابدیان دیگر بازیکن نونهال کاشانی مقام سوم را به خود اختصاص داد.

وی همچنین از برگزاری مسابقات تنیس روی میز پیشکسوتان استان اصفهان جام رمضان در رده‌های مختلف سنی خبر داد و گفت: در این دوره از مسابقات که در خانه پینگ پنگ اصفهان برگزار شد، سید علیرضا زیبا کلام از کاشان در رده سنی ۴۰ تا ۴۹ سال و حسین رئیسی در رده سنی ۵۰ تا ۵۹ سال موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شدند و احمدرضا طغرلیان و علی اقتصادی از اصفهان به مقام قهرمانی (دوم) رسیدند.

منبع: ttclub.ir – بخشی از خبر تصحیح شد

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا