خانه / اخبار / تغییر مکان برگزاری مسابقات آزاد و دسته یک بزرگسالان آقایان
تغییر مکان برگزاری مسابقات آزاد و دسته یک بزرگسالان آقایان

تغییر مکان برگزاری مسابقات آزاد و دسته یک بزرگسالان آقایان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان به نقل از سایت هیأت تنیس روی میز استان اصفهان، مسابقات آزاد و دسته یک بزرگسالان استان اصفهان که مقرر بود  از تاریخ ۹۲/۷/۲۵ لغایت ۹۲/۷/۲۶ در خانه تنیس روی میز خانه اصفهان برگزار گردد به سالن تنیس روی میز درچه انتقال یافته است، لذا از علاقه مندان به شرکت در این رقابتها دعوت می شود با شرایط ذیل در مسابقات حضور یابند.

۱-     در تاریخ ۹۲/۷/۲۵ ساعت ۸ لغایت ۹ صبح از شرکت کنندگان  ثبت نام بعمل آمده و رأس ساعت ۹:۳۰ صبح مسابقات آغاز می شود. بعد از ساعت ۹ ثبت نام صورت نمی گیرد.

۲-     مسابقات بصورت دوره ای و حذفی برگزار گردیده و تعداد ۶ نفر به دسته یک صعود خواهند کرد.

۳-     ورودیه مسابقات آزاد مبلغ ۱۵۰،۰۰۰ ریال می باشد که باید نقداً به سرداور مسابقات تحویل داده شود.

۴-     مسابقات دسته یک به صورت دوره ای بعد از مسابقات آزاد شروع می گردد.

۵-     مسابقات دسته یک عصر روز  ۹۲/۷/۲۵ آغاز و در نهایت ۸ نفر در دسته یک ابقاء خواهند شد.

۶-      بازیکنان دسته یک که می بایست رأس ساعت ۱۴ بعدازظهر روز ۹۲/۷/۲۵ خود را به سرداور مسابقات معرفی نمایند عبارتند از : محمد رضا تائبی پور (اصفهان)، مهرشاد پوده (اصفهان)، محمد امین حنطه (کاشان)، محسن سرائیان (اصفهان)، بزرگمهر فیاض (اصفهان)، مصطفی قازی (اصفهان)

۷-     معرفی نامه رسمی از هیأت شهرستانها و کارت بیمه ورزشی الزامی میباشد.

۸-     امتیاز دهی این مسابقات بر ضریب دو محاسبه شده، یعنی نفر اول دسته یک ۲۴ امتیاز و نفر دوازدهم ۲ امتیاز کسب خواهد نمود و امتیازات به رنکینگ های قبلی اضافه خواهد گردید.

۹-     در صورت انصراف در طول مسابقات دسته یک به هر دلیل؛ ۱۰ امتیاز از امتیازات رنکینگ آن بازیکن کسر خواهد گردید؛ انصراف با گواهی پزشک پس از بررسی در هیأت استان قابل قبول می باشد.

۱۰- آدرس سالن مسابقات: درچه- خیابان آیت اله درچه ای- روبروی فرهنگسرای شهرداری- اداره ورزش و جوانان درچه

شرح بیشتر: همانطور که گفته شد این تغییر مکان به علت اردوی ناخوانده و پیش بینی نشده ی  بازیکنان برتر کشور در خانه ی تنیس روی میز اصفهان است و هیئت استان تقصیری جز اطاعت کردن از فدراسیون و جابجا نکردن زمان این مسابقات ندارد.

لازم به ذکر است گذاشتن کاریکاتور نوشاد برای این نوشته فقط به خاطر شاد کردن روح آزرده ی شما از وقایع اخیر بوده و هیچ قصد و غرض دیگری وجود ندارد. قطعا هر ملی پوش المپیکی هروقت به اصفهان آمد از او استقبال می کنیم.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا