خانه / اخبار / ترکیب تیم بزرگسالان هیئت تنیس روی میز اصفهان تا حدود زیادی مشخص شد
ترکیب تیم بزرگسالان هیئت تنیس روی میز اصفهان تا حدود زیادی مشخص شد

ترکیب تیم بزرگسالان هیئت تنیس روی میز اصفهان تا حدود زیادی مشخص شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان مهدی تکابی در مصاحبه با خبرگزاری فارس اعلام کرد که هدفش از شرکت در لیگ برتر بزرگسالان تنیس روی میز میدان دیده شدن بازیکنان استان است.

مهدی تکابی ضمن اعلام این که هنوز اسپانسری هزینه های این تیم را تقبل نکرده و در صورت چنین اتفاقی از آن استقبال خواهد کرد به این موضوع نیز اشاره کرد که درصورتی که فرد یا باشگاهی برای تیم هزینه می کرد به دنبال نتیجه بود ولی او چنین تصمیمی ندارد. طبق گفته های رئیس هیئت تنیس روی میز اصفهان به نظر می رسد این تیم تفاوت چندانی با تیم جوانان و امید هیئت استان نداشته باشد و نفرات برتر استان و دو بازیکن جوان در این تیم حضور داشته باشند که تماما از بازیکنان اصفهان و بومی هستند. ضمن این که طبق اشاره ای که ایشان به میانگین سنی ۱۹ تا ۲۰ سال تیم داشتند معلوم نیست که آیا در این تیم از بازیکنانی همچون محمدرضا تائبی پور، مهرداد قاصد، مصطفی قاضی، بزرگمهر فیاض و سراج پناهی بازیکنان فعال بزرگسال استان که به جز در این لیگ فرصتی برای خودنمایی و پیشرفت و شرکت در لیگ های دیگر را ندارند استفاده خواهدشد یا خیر. در صورتی که مهدی تکابی چنین تصمیمی داشته باشد به نظر می رسد مانع بزرگی درمقابل انگیزه و پیشرفت این بازیکنان خصوصا بازیکنان ۲۰ تا ۳۰ سال و با سابقه ی استان ایجاد کرده و با قائل شدن چنین تبعیضی موجبات دلسردی و شاید حتی واکنش های دیگر چنین بازیکنانی را فراهم کرده باشد.

در این مصاحبه وی همچنین اعلام کرد که سه نفر اول رنکینگ استان در ترکیب این تیم خواهند بود که مشخص نیست وضعیت یوسف سلیمانی نفر سوم رنکینگ با توجه به محرومیت شش ماهه چگونه خواهدبود. ضمن این که با حضور محسن سراییان در این تیم بعید به نظر می رسد که میانگین سنی به ۱۹ تا ۲۰ سال برسد و شاید آقای تکابی در اعلام این رقم دچار اشتباه شده باشند.

به هرحال مسئولین هیئت استان که با زحمات و پیگیری خود باعث ایجاد چنین فرصتی شدند قطعا برای تصمیم گیری در چنین مواردی مختار هستند ولی امیدواریم با رعایت برابری بین همه ی بازیکنان به انگیزه ی بازیکنان بزرگسال استان لطمه ای وارد نشود.

طبق گفته های تکابی بازیکنان زیر شانس بیشتری برای حضور در این ترکیب را دارند:

مهرشاد پوده، محسن سراییان، [یوسف سلیمانی]، محمدامین حنطه، سجاد حسینی، رسول یوسفان، محمدامین سعیدنیا، مهدی ارجمند نیا، وحید غفرانی

گفتنی است طبق پیش بینی قبلی همین سایت احتمال حضور محمد فرقدانی بهترین بازیکن حال حاضر استان در این تیم کاملا بعید و منتفی است.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا