خانه / اخبار / بهترین نتیجه برای تنیس روی میز اصفهان در دسته برتر امید کشور
بهترین نتیجه برای تنیس روی میز اصفهان در دسته برتر امید کشور

بهترین نتیجه برای تنیس روی میز اصفهان در دسته برتر امید کشور

 مهرشادسجاد

در رقابت های آزاد و انتخابی دسته برتر امیدهای کشور که روزهای چهارشنبه تا جمعه در یزد برگزار شد نمایندگان اصفهان درخشش قابل توجهی داشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی اصفهان در این رقابت ها که با حضور ۱۱۱ بازیکن از ۲۱ استان به میزبانی یزد برگزار شد بازیکنان ابتدا در مسابقات آزاد به صورت گروهی و حذفی با هم به رقابت پرداختند تا ۹ بازیکن انتخاب و درحالی که نعیم نوبخت از مازندران اعلام انصراف کرده بود با محمدعلی روئین تن از فارس ، علیرضا ملارجبی از همدان ، هادی صبحی و علیرضا امرا از تهران و سروش امیری نیا از خوزستان به رقابت بپردازند.

در پایان سه روز رقابت دو بازیکن ارزشمند اصفهان سجاد حسینی و مهرشاد پوده خوش درخشیدند و موفق شدند به مقام های سوم و پنجم این مسابقات برسند. دو بازیکن حاضر در دسته برتر بزرگسالان یعنی میعاد لطفی و محمدعلی رویین تن به مقام های اول و دوم رسیدند. رده بندی نهایی این مسابقات به این صورت رقم خورد:

۱- میعاد لطفی از تهران با دو شکست و ۲۲ امتیاز

۲- محمدعلی رویین تن از فارس با دو شکست و ۲۲ امتیاز (به دلیل شکست مقابل لطفی به مقام دوم رسید)

۳- سجاد حسینی از اصفهان با سه شکست و ۲۱ امتیاز

۴- سروش امیری نیا از خوزستان با ۲۰ امتیاز

۵- مهرشاد پوده از اصفهان با ۲۰ امتیاز

۶- حامد باشت باوی از خوزستان ۱۹ امتیاز

۷- محمد اصلمند از خراسان رضوی ۱۸ امتیاز

۸- عماد سهرابی از تهران ۱۸ امتیاز

علیرضا بیگدلی از قزوین ، هادی صبحی از تهران ، امیر حسین رهگذر از البرز ، مهدی احمدیان از تهران ، علیرضا ملارجبی از همدان و علیرضا امراء از توابع تهران با قرار گرفتن در رده های نهم تا چهاردهم از دسته برتر سقوط کردند. سرداوری و برگزاری این رقابت ها برعهده ی محمود رهیده از داوران بین المللی از شیراز بود.

 

شرح بیشتر: جای خالی محمدامین حنطه که در دسته دوی بزرگسالان کشور قرار دارد و به علت بیماری در هفته ی گذشته در دیدار مقابل شهرداری بانه نمایش خوبی نداشت در این مسابقات احساس می شد و در صورت حضور در دسته برتر امید قطعا می توانست از نفرات برتر این رقابت ها باشد و نمایش درخشان نمایندگان اصفهان را در این مسابقات کامل کند.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا