خانه / اخبار / برگزاری اردوی تیم ملی بزرگسالان آقایان در اصفهان
برگزاری اردوی تیم ملی بزرگسالان آقایان در اصفهان

برگزاری اردوی تیم ملی بزرگسالان آقایان در اصفهان

یک دوره ی آماده سازی بازیکنان برتر رده های سنی مختلف کشور در اصفهان برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان اردوی آماده سازی تعدادی از بازیکنان مطرح کشور که به سختی می توان آن را تیم ملی بزرگسالان آقایان نامید از تاریخ ۲۳ مهرماه به میزبانی خانه ی تنیس روی میز اصفهان برگزار خواهدشد.

این اولین باری نیست که در ماه های گذشته اخبار عجیب و قریبی به گوش اهالی تنیس روی میز می رسد. این بار شاهکار جدید فدراسیون از این قرار است که قصد دارد در یک اقدام به ظاهر جوان گرایانه بازیکنانی مثل سروش امیری نیا را در قالب تیم ملی بزرگسالان کشور به مسابقات جهانی اعزام کند. ولی در اصل پس از تعریف بهترین های تنیس روی میز مثل اخلاق پسند و افشین نوروزی از دوران شاهرخ شهنازی ریاست قبلی فدراسیون، این بازیکنان مورد غضب فدراسیون فعلی واقع شده و گفته شده که در زمان این فدراسیون در تیم ملی جایگاهی نخواهند داشت. همچنین در یک اقدام نامعلوم دیگر نام واحد مالمیری هم از این لیست خط خورد تا شاهد باشیم در اصفهان در اصل۲ یا حداکثر ۳ نفر از ۶ نفر برتر بزرگسالان کشور حضور پیدا کنند و به گفته ی عده ای از کارشناسان به نظر نمی رسد این اردو برای نوشاد و نیما عالمیان که بازیکنان اصلی تیم ملی هستند فرجی داشته باشد. چون نه حریف تمرینی مناسبی دارند و نه کم با همدیگر تمرین کرده اند. امیدواریم پس از اتمام این اردو نتایج مناسبی برای این بازیکنان حاصل بشود و برادران عالمیان نگویند صد رحمت به همان پارکینگ.

تاکنون بازیکنانی که به این اردو دعوت شده اند عبارتند از : نوشاد و نیما عالمیان، حمیدرضا طاهرخانی، سروش امیری نیا، سجاد حسینی، نعیم نوبخت و آرمان حاجیئی.

اما از زوایای دیگر که به قضیه نگاه کنیم غیر از مسائل گفته شده نکات دیگری هم هستند که خیلی بی برنامگی و بی نظمی را فریاد می زنند. اولا که پس از بررسی مسئولین فدراسیون اصفهان برای این اردو انتخاب شده است. به صراحت باید عرض کنم که این عزیزان در این زمان بدون تعارف میهمان ناخوانده هستند و خیلی از اهالی تنیس روی میز اصفهان از این آمدن نابهنگام و از قبل تعیین نشده ناراحت بوده و برای این عزیزان فرش قرمز پهن نخواهند کرد. چراکه این اردو دقیقا مصادف خواهد شد با مسابقات آزاد و رده بندی دسته یک بزرگسالان استان که از اهمیت خاصی برخوردار است و این بار با داشتن ضریب ۲ برگزاری مسابقات در درچه خوشایند نخواهدبود. بسیار بهتر بود که با اعلام زودتر لااقل زمان دیگری برای دسته یک استان انتخاب می شد. دوم این که قرار بود ۶ نفر حاضر در دسته یک بزرگسالان در این اردو حضور داشته باشند که با این تداخل قطعا چنین چیزی یعنی حضور همزمان یک فرد در دو مکان! امکان پذیر نخواهد بود. سوم این که در برگزار نشدن دسته برتر بزرگسالان کشور یکی از بازیکنانی که حق مسلم شرکت در انتخاب تیم ملی را از دست داده است محمد فرقدانی است که در سال گذشته هم حقش ضایع شد و به احتمال زیاد طبق شناخت بنده حتی در صورت دعوت هم مرام او به او اجازه ی شرکت در چنین اردویی را نخواهدداد و شاید بد نبود هیئت استان هم به نحوی با ابراز نارضایتی از قهرمان خوب خود دفاع می کرد. در حالی که فقط ما عکس محمد فرقدانی را روی سایت هیئت استان در این خبر مشاهده می کنیم و نه خبری از حضور او در این اردو هست و نه خبری از دفاع از حقوق او.

دوستانی که خبرگزاری ها را دنبال می کنند قطعا می دانند که یکی از بازمانده های دولت دروغگویان بی تدبیر و نا امید کننده یعنی کادر غیر تنیس روی میزی فدراسیون تنیس روی میز با رفتار خود همه را از یک آینده ی منطقی و هدفمند برای تنیس روی میز کشور ناامید کرده و مدت هاست همه را سر کار گذاشته است. یکی از مصداق های این مورد این است که به گفته ی بعضی رئیس فدراسیون بعد از مصاحبه ی افشین نوروزی و اخلاق پسند گفته که در فدراسیون او این دو بازیکن هیچ جایی ندارند و حتی اگر در دسته ی برتر به مقام اول برسند در تیم ملی قرار نخواهندگرفت در حالی که او این گفته را تکذیب کرده و حاضران این اردو را انتخاب علیدخت خوانده است.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا