خانه / اخبار / اولین پیروزی قهرمان فصل قبل در لیگ جوانان و امید
اولین پیروزی قهرمان فصل قبل در لیگ جوانان و امید

اولین پیروزی قهرمان فصل قبل در لیگ جوانان و امید

یک دیدار معوقه از هفته دوم رقابت های لیگ برتر جوانان و امید باشگاههای کشور امروز در آبادان برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی تنیس روی میز اصفهان به نقل از اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران ، تیم های نفت آبادان و پتروشیمی بندرامام ساعت ۱۶ امروز در دیداری معوقه به مصاف هم رفتند . در این مسابقه که در سالن اختصاصی نفت انجام می شد ، تیم پتروشیمی بندرامام موفق شد ۵ بر ۳ حریف هم استانی خود را مغلوب کند . در این دیدار علیرضا امراء دو برد و نعیم نوبخت بهمراه محمد علی روئین تن سه پیروزی دیگر پتروشیمی را رقم زدند . سه پیروزی تیم آبادان را نیز سروش امیری نیا دو برد و دانیال کبیری یک پیروزی بدست آورد .

در ادامه این رقابت ها یک دیدار عقب افتاده دیگر نیز فردا روز پنج شنبه ۱۱ مهرماه در بانه برگزار می شود که طی آن شهرداری این شهر پذیرای مقاومت بسیج تهران خواهد بود . با انجام این مسابقه دیگر دیداری معوقه ای نیست و هفته سوم این پیکارها نیز روز یک شنبه ۱۴ مهرماه برگزار می شود .

شرح بیشتر: در این دیدار سروش امیری نیا بازیکن جوان و آینده دار تیم نفت آبادان موفق شد با نتیجه ی ۳ بر ۰ مقابل آروین (محمدعلی) رویین تن بازیکن پتروشیمی که در فصل قبل این لیگ در تمامی بازی های خود پیروز شده بود به برتری برسد. با کسب این نتیجه که اولین برد پتروشیمی در این فصل بود این تیم با انجام دو بازی و یک پیروزی و یک شکست در میانه های جدول قرار گرفت. در لیگ امسال به دلیل این که تعداد تیم ها فرد است هرهفته یک تیم استراحت دارد و به همین دلیل پتروشیمی تاکنون ۲ بازی انجام داده است. در لیگ امسال به غیر از پتروشیمی از در سال گذشته هم با استفاده از بازیکنان غیر بومی به مقام قهرمانی رسید، تیم های خیلج پژم (شانس اول قهرمانی) و شهرداری بانه هم از بازیکنان غالبا غیر بومی استفاده می کنند.

جدول لیگ برتر جوانان و امید تنیس روی میز به روز شد.

  

درباره مدیر

ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

بازگشت به بالا